Gereksiz pahalı olan ürünler nelerdir?

Gereksiz pahalı olan ürünler nelerdir? Verilen parayı karşılamayan şeyler nelerdir?

Kahve! Telefon, araba, bilgisayar, FİFA 5

Boş verin hepsini tek cevap YAŞAMAK.

Kilosunu 18 liradan alınmasına rağmen “cafe” adı altında bardağı 20 liraya çakılan kahveler kesinlikle gereksizdir. Ancak kendini tatmin etmek isteyen burjuva özentisi kişiler bunları aktif bir şekilde tüketmektedirler.

Teknolojik aletlerinin çoğu gereksiz pahalı.Onun dışında ev dekorasyonu ürünleri de gereksiz pahalı.

Gereksiz yere pahalı olan ürünlerin başında kırtasiye ürünleri yer alır bana göre .

Aslında ürün pahalı değil vergiler ve kur yüksek. İstisnalar da var tabi mesela hem Türkiye’de üretilip hem bir ton para istenen ürünler.

Gereksiz pahalı ürünler teknoloji ürünlerinin parçaları

Bence moda sektörü ne kadar gelişmiş olsa da kıyafetler çok gereksiz pahalı geliyor bana. Güzel bir kazak veya mont çok uçuk fiyatlardan başlıyor malesef.

tek kullanımlık ürünler gereksizdir.mesela kulak çöpü gereksiz bir üründür.pillerinde şarj edilebilir olması daha iyi olacaktır.

Bence saatler aşırı gereksiz pahalı.Akıllı saaatler dışında tüm saatlerin yaptığı şey aynı.Su geçiren hiçbir marifeti olmayan saate geçen gün 80 Tl dediler.

Dolar ile bu ülkede satılan herşey gereksiz pahalı. Bununla beraber bilişim ürünleri, moda-tekstil ürünleri, et-süt ürünleri de diğerlerine nazaran daha da pahalı.

Bana göre çanta takı gibi ürünler gereksiz pahalı ürünlerdir.Ama yinede fazlasıyla satın alınıyor.

Yumurta, et , yağlar . O kadar pahalıya satılıyor ki millet evinde aç kalacak en sonunda , Allah ıslah etsin devletimizi millet en sonunda ekmek kemirecek.

Artık her şey gereksiz pahalı.Ama en başta gelen şeyler gıda sektöründe et,balık,yumurta,yağlar. Giyimde ise montlar aşırı pahalı.Teknolojik aletler ülkemizde alımı aşırı zor şeylerden gerçekten çok uçuk fiyatlarda kaliteli ürünler . Bu sebeple ülkede kaliteli ürün alamaz hale geldik.

Öyle konuşmuşsun ki lafı ağzımdan aldın desem yeridir. Her kelimene her eleştirine katılıyorum. Cafe tarzı mekanlar hokkabazlıktır.

Takılar gereksiz pahalı insanlar nasıl bu paraları veriyor hayret ediyorum bir de gereksiz pahalı saatler var neticede hepsi aynı zamanı gösteriyor, Ama artık bir statü göstergesi olarak kullanılıyor maalesef.

Şuan cogu urun gereksiz pahalı.Her şey çok pahalı sonumuz hayrolsun.Allah yardımcımız olsun

Bence giyim sektörüde fazlasıyla gereksiz pahalı insanlar artık giyecek kıyafet alamıyor ya eskiden kıyafetler kaliteliydi şimdi fiyatı arttıkça malıda kalitesizleşiyor bence.

Bence giyim sektörüde fazlasıyla gereksiz pahalı insanlar artık giyecek kıyafet alamıyor ya eskiden kıyafetler kaliteliydi şimdi fiyatı arttıkça malıda kalitesizleşiyor bence.

Şu an günümüzde hemen hemen her ürün gereksiz yere pahalıdır son günlerde elbise ve ayakkabı fiyatları bayağı uçuktur.