Girişimcilik hayaliniz var mı?

Severek yapacağınız kendi işinizi kurmak ister misiniz? Hayalinizde ki iş nedir?

Hayalimdeki iş nostalji bir cafe açmak, değişik tarzda kahve içecekler sunmak. Umarım bir gün olur:slight_smile:

Evet fakat yeterli destek olmadigi icin gerceklestiremiyorum hayalimi.

Hayır .Henüz yok. Sermayem olmadığı için bunu düşünemedim. İlerde hazır bir sermayem olursa bir fidancılık yeri veya bir otel açamayı isterdim.

Çocuk gelişim mezunuyum ve ileride belli bir sermayaye ulaşabilirsem kreş açmak istiyorum.

olmaz olur mu. Küçükten başlayacağım çok amaçlı bir çiftlik açmak. Buzağılar kuzular keçiler tavuklar ve organik ürünler.

Girişimcilik hayalim var. Yemek veya pasta ürüne kendi yaptığım yemek veya pastaları ışık bir mekan açıp satmak. Ben bazı yemekleri değiştirip yapıyorum. Çok değişik yemek tariflerim var. İnsanlara tattırmak isterim.

Yok aslinda pek sevmem.o tarz isler bana gore deyil açıkçası

Var herşeyi bırakıp fotoğrafçı olmayı çok isterim

Cok istiyorum ve vazgeçmedim. Fotoğrafçılıkta amatör bilgim ve yeteneğim var. Ilerletip kendi dükkanını açıp bu işi yapmak istiyorum. Bir gün inşallah…

uygulama yazılımları ve benzeri işler yapmak istiyorum

Benim hayalimde olan iş bir internet kafe açmak ve bu alanda lider olmak tek hayalim budur.

Girişimcilik hayalimi gerçekleştirdim ama pek istediğim sonuçları elde edemedim ve battım.

Kendi işimi kurmak her zaman hayalim olmuştur. Fakat vergilerden dolayı dükkan kiralarından ötürü kendime ait teknik bir atölyem olmadı belki ilerde daha çok para kazanırsam güzel bir dükkan açabilirim diye düşünüyorum.

evet girişimci olmak ve kendi işimi kurmak için çabalıyorum ama ne yazık ki tek başınıza birseyler yapamıyorsunuz. çevremdeki insanlar risk alıp şansını denemekten korkuyor.

Ülkemizde Macfit’lerin çoğalmasıyla birlikte spor salonu açıp kazanç sağlamak zor olsada böyle bir hayalim var.