Göz kapağı düşüklüğünden nasıl kurtulunur?

Göz kapağı düşükse far kullanmalı mıyım?

Göz kapağı düşüklüğü çok fazla ise ya da estetik olarak seni rahatsız ediyorsa estetik ameliyatı olmak mümkün. Eğer far sürmek istiyorsan da daha açık fresh tonlar tercih etmelisin ki gözü büyük göstersin. Onun için bir sürü videolar var izlemen faydalı olacaktır

En kesin çözümü estetik ameliyat olmaktır fakat fazla bir rahatsızlık hissetmiyorsanız ameliyata gerek yok bence.

Makyaj ile gözleri yukarı kaldırma efekti yapılabilir. Bu en kolay yöntem. Ama çok rahatsız oluyorsanız gidip ameliyat olabilirsiniz. Badem göz ameliyatı var. Ama bence göz hassas bir organ. Yaptırmak mantıklı mı bilmiyorum. Acısına değer mi yani bilemedim ama görüntü çok güzel oluyor gerçekten.

Göz kapağı düşüklüğünü ufak bir ameliyatla yok edebilirsiniz. Yada egzersizlerle göz kapağı düşüklüğünü yok edebilirsiniz.

Göz kapakligi düşüklüğü cerrahi müdahale sonucunda son bulabilir.Tabiki diğer çözümler de bulunur fakat en garanti ve süresiz çözümü öz kapagi ameliyatıdır

Cerrahi müdahale ile göz kapağı düşüklüğü sorunu çözülebiliyor. Ancak yüz yogası çalışmalarının da bu düşüklüğü gidermede faydaları olabilir. Yüz yogasından sonuç elde etmek için bunu uzun hayatınızın bir parçası, bir rutin haline getirmeniz gerekir.

Benim de bir göz kapağım düşük. Günlük hayatta falan fazla belli olmuyor gülmediğim sürece. Fotoğraf çekilirken asla soluma dönük olmam örneğin. Ameliyatla çözüyorlar bu durumu ama ben pek önermem. Bu tür şeyler kişiyi tanımlar çünkü. Bakınız hayko cepkin… sanatıyla harika işler çıkarmasına rağmen ülkemizde hala “bi gözü kapalı adam” olarak tanıyan azımsanmayacak bir güruh var. Demek istediğim tam olarak budur işte. Kendisi de bir dizideki konuk oyunculuğunda “şu gözün ekmeğini az mı yedik be” diyerek bahseder :grinning: Demem o ki gerek yoktur böyle şeylere, herkes sizi olduğunuz gibi bilmeli ve kabul etmelidir bence

Benim de bu şekilde olduğu için makyaj konusunda çok zorlanıyorum. Kesinlikle düzgün gözükmüyor eğer sizin için bir rahatsızlık teşkil ediyorsa işlem görmesi gerekir.