Güçlü durmak zorunda mıyız?

İnsanlar neden güçlü görünmek ister ? Başkasına karşı neden zayıflıklarımızın görünmesini istemeyiz?


tabiki durmak zorunluyuz her koyun kendi bacağından asıldığı gibi

bence değiliz çünkü hersey para degil yani onun için

Elbette. İnsanın kimseyi kendisine acındıracak durumda hissettirmemesi gerekli bence. Yoksa, birilerinin kölesi olmaktan asla kendimizi alamayız.

Tabi ki hayatımızın her anında güçlü durmamız gerekiyor. Çünkü günlük hayatımızda güçlü durmazsak karşımızdaki kişi bizi pasif görebilir. Bu durumda bizim için sorunlar çıkartabilir.

Güçlü olmamız gerekiyor, şuan dünya üzerinde birçok insan dayanamadığı için mağdur durumda, bizimde o durumlara düşmemiz için güçlü olmamız gerek.

Durumuna göre değişir bence. Bazı durumlarda özellikle sorumluluklarımız varsa güçlü durmak zorundayız. Hatta bana kalırsa hep güçlü durmak zorundayız. Zayıflıklarımızı, savaştıklarımızı bir kendimiz bilmeliyiz. Tabi bir de dost, kardeş ve sırdaş dediğimiz birisi varsa o da bilebilir, diye düşünüyorum.

İnsan her koşulda güçlü olmak zorundadır. Açık vermek başkalarına koz vermektir. Güçlü olun. Güçsüz hissediyorsanız da bırakın kendi içinizde kalsın.

Evet hayata karşı savaşmak istiyorsak güçlü durmalıyız.

Çünkü diğer insanlar zayıfı ezmeyi, onun zayıf yönlerinden yararlanmayı sever. Biz aslında güçlü görünerek kendimizi ezilmekten, kullanılmaktan koruyoruz.

Evet güçlü kalmalıyız aksi taktirde düşmanlarımız bizi ezerler.

aynen güçlü durmak zorundayız , düşmana karşı özellikle

Çünkü bazı insanlar o kadar çok karaktersiz ve vicdansız ki karşındaki insanın güçsüz olduğunu anladığı anda onun bu acizliğinden faydalanarak daha çok fazla zarar vermek istiyor. Her insanda bu yüzden karşıdaki insana hiç gücü olmasa bile çok güçlü gibi durmak zorunda kalıyor. Çünkü kimse güçsüz olduğu durumun kullanılmasını istemez.

Evet güçlü durmak zorundayız bu hayatta yenilikler olabilir ama bunu kendimiz üstesinden gelebiliriz güçlü olmamız lazım.


Her insan zayıf göründüğü yerden vurmak ister. Fakat biz güçlü durdugumuz zamn onların bizi vuracak silahları olmaz. Bundan sebeb güçlü durmak zorundayız.

Evet zorundayız çünkü ayaklarımızın üzerinde surmamız gerek.

Evet güçlü durmak zorundayız . Yoksa eğer güçlü duymazsanız güçlü insanlar sizi devirir ve ayakta kalmakta zorluk çekersiniz. Güçlü olmazsanız hayatın zorluklarına boyun eğip hiçbir şeyle baş edemezsiniz.

Çünkü neredeyse her insan güçlü ve kusursuz olmak ister.

Elbette ki güçlü durmak zorundayız kendimizin yıkıldığını fark ettirmem en iyi dost var düşman var.

Tabii ki de güçlü durmak zorundayız çünkü bizim düşmanlarımız güçsüz olduğumuz anda sırtımıza binerler düşmanlarımıza güçsüz olduğumuzu göstermemeliyiz.