Gün İçinde Vazgeçemediğiniz Alışkanlıklarınız Neler?

Her gün yaptığını ve vazgeçemediğiniz bir alışkanlığınız var mı ?

Kesinlikle kahve ve çay içmek fazlaca sevdiğim bir alışkanlık.

Evi toparlamak, çay içmek, egzersiz yapmak, yemek yapmak vs. :slight_smile:

Çay içmek olmazsa olmazimizdir. Çay içmeden yorgunluğum geçmiyor.

Tabii ki temizlik, yemek yapmak, televizyon izlemek ve sigara içmek.

Gün içerisinde bazen çok fazla kahve içiyorum ve bazı zararlı şeyler yiyorum.

Alışkanlık deyince aklıma kötü alışkanlıklar geliyor, ama neyse ki gün içerisinde yaptığım kötü bir alışkanlığım yok. Genel de çay içiyorum ve çay içmek de bana iyi geliyor. Sanırım dünyanın en güzel içeceği olabilir. Başka alışkanlık deyince kitap okumak olabilir, günde hiç olmazsa mümkün olduğunca 30-40 sayfa kitap okumaya çaba gösteriyorum. En azından o gün yaptığım güzel aktiviteler içerisine giriyor ve kendimi daha iyi hissediyorum ve güzel bir alışkanlık. :slight_smile:

Tv izlemek ve kitap okumak radyo dinlemek yürüyüş yapmak telefonla konusmak bilgisayar oyunu oynamak

sigara içmek icmeyince baş ağrısı yapıyor

Gün içinde bol bol zorunlu olarak çocuklarla ilgileniyorum. vazgeçmeyeceğim şey ise kahve vakit buldukça kahve tuketirim .

yoo hic ole bi aliskanligm yok sunu yapmassam olmazm olmadi :slight_smile:)

İsteyipde vazgeçemediklerimiz var ev toplamak çamaşır bulaşık ütü bunlarda alışkanlık keşke vazgeçsek​:rofl::rofl:çok iyi olur ama en sevdiğim gün içinde kahve içmeyi severim

Çay içmekten vazgeçemiyorum. Bir de film izlemekten.

hep uyuyorum ve bir türlü uyanamiyorum

Kitap okumak uyumak film izlemek spor yapmak yenek yemek kahve icmek yemrk yapmak tatli yapmak dondurma yemek

telefonla uğraşmak heralde. Bebek olunca anca bu kadar aktivite olabiliyor

kahve içmekten vazgeçemiyorum. Vazgeçmekte istemiyorum ama sürekli içesim geliyo

Yürüyüş yapmak, sabah kalkınca uzun uzun kahvaltı yapmak vazgeçemediklerimdendir.

Gün içerisinde vazgeçemediğim alışkanlıklarımdan bir tanesi sabah kahvesi ve sigara,işten geldikten sonra 1 veya 2 bölüm dizimi izlemek bunlar standart yaptıklarım.

Telefondan veya bilgisayardan YouTube a girmek.

Oyun oynamak.