Güncelleme Öneri - İstek Konusu

Arkadaşlar merhaba,
Önümüzdeki haftalarda güncelleme yapmayı düşünüyoruz. Güncelleme yapmadan önce sizlerin görüşlerinizi de almak istedik.
Sitede ne gibi özellikler olmasını istersiniz? Sizce hangi özelliklerin eklenmesi site ve kullanıcılar açısından faydalı olur?

Yardımcı olursanız çok seviniriz. Hepinize bol kazançlar :slight_smile:

Aktif üye sayısı, toplam üye sayısı ve online üye sayısını görebilmek güzel olurdu.

Hani çok fazla bildirim gelince 15 tanesini kadar görüyoruz gerisi gözükmüyor ya o düzeltilirse belki iyi olur. Ben bakıyorum da onlara sonra geri dönüş yapıyorum o kişilere elimden geldiğince. Lütfen üst limitin sınırı olmasın.

Beklediğim istek öneri güncellemesi geldi nihayet, hocam profil kısmında günlük yazdığımız haftalık ve aylık cevap sayılarını anlık görsek güzel olurdu mesela; bugün ki cevaplarım : haftalık cevaplar gibi, şuan ki sistem toplam olarak görüyoruz saat,gün,hafta ve ay şeklinde istatistiklerini görsek hoş olurdu
bir üst cevapta arkadaşın yazdığı gibi anlık online kişi sayısı görsek güzel olurdu ek olarak popüler olan soruların anlık olarak yükselip inişe geçtiği bir yan sayfa/bar çok hoş olurdu böylece insanlar ne tür soruların popüler olabileceğini daha iyi kestirir şuan ki sistemde sadece sabit bir şekilde yazıyor aklıma gelirse düzenleme yaparak iletirim ilginize teşekkür ederim :slight_smile:

Ek olarak bildirimleri zil simgesinde birikmeye devam etsin ama bir bildirim geldiğinde anlık olarak sağda solda bir yerde pop up olarak animasyonlu bir şekilde bildirim gösterilebilir. Özel tartışma, Etiketleme gibi durumlar için farklı bar ve renkler olabilir

Son olarak cevap verdiğimiz cevapları anlamamız için “Cevaplandı” gibi bir yazı veya bir ibare olursa daha iyi olur soruyu açmadan cevaplayıp cevaplamadığımızı kestiremiyoruz

soru sormada sıkıntı yaşıyoruz. Geçmişe dönük çok soru gördüm ve sadece bir kaç yorum ve beğeni vardı. Şu an tekrar sorulsa o sorular yüzlerce yorum rahat alır.

Yeni soru sorulduğu zaman site içerisinde bildirim gelebilir. Görmemiz daha kolay olur üstteki arkadaşın dediği gibi günlük soruların sayısını görmek de iyi olur.

Bence aktiflikleri devam etmeyen platinum üyelerin üyeliği düşürülmeli ve bir kişi sürekli aynı kategoride soru sormamalı. Bakıyorum da bazıları ilişkiler kategorisini bi tutturmuş sürekli oradan gitmeye çalışıyor.

Cevap vermediğimiz soruları filtreleme özelliği gelebilir bazen hangisini cevapladım karıştırıyorum. :blush:

Bencede eski sorulmuş olan ve sadece birkaç yorum alan sorular sistemden silinebilir böylece bizler daha rahat soru sorabiliriz. Arama butonunda kelime veya kelime grubu arattığımızda “böyle bir tartışma yok” çıkıyor ancak daha önce sorulmuş oluyor. O nedenle elimizde olmadan moderatörden uyarı alıyoruz. Bu konuya da çözüm getirilebilir. Bir diğer önerim de bazı kategorilerde çok soru yığılması oluyor. Bence soru sorarken kullanıcıların tek gruba değil de her grup için soru sorma şartı getirilse daha iyi olur.

Sürekli aynı kategoride soru sorma olayı kişinin tercihleriyle alakalı bir durum bazıları da sürekli gündemden haber paylaşabilir kimisi teknolojiyle ilgilenir teknoloji bilim kategorilerinden sorar kişisel tercih olduğu için karışılması söz konusu bile olmaz bence, kurallara uyulduğu sürece sitede esneklik hakim insanlar nasıl mutlu oluyorsa öyle yazıp çizsin iyi kazançlar diliyorum

Bence eski sorular sistemden silinmemelidir Sonuçta o sorulara bir emek verilmiş.sitede cevap almayan sorular vardır 2019’da sorulan birçok cevapsız soru ve birkaç yorum alan sorular var bu soruları öne çıkarılabilir. Sorular Ana sayfaya geldiğinde cevap vermek daha kolay olur. Sistemden silmek Bence doğru değildir.

cevap alamayan sorular değil. Yorum soruları fakat sayfanın aktifliği az olduğu zamanlarda sorulmuş ve 3 yorum 2 beğeni almış. Aynı sorular tekrar sorulsa yüzlerce yorum alır. Kastettiğimiz o.

Haklı olabilirsin. Fakat daha önce Sorulan soruları silmek ve yeniden sormak Bence doğru bir fikir değildir o sorular anasayfaya gelse yine yüzlerce Cevap alabilir. Yinede yöneticinin bileceği bir iştir biz sadece burada fikirlerimizi belirtiyoruz

24 saati geçen gönderiler ücret kazandırmıyor biliyorsun. Ana sayfaya düşse çoğu kişi yorum yapmaz ki benim bahsettiğim 2019 gönderileri.

hocam gündem ve sohbet kategorisinde çok soru oluyor,bu sorulara uzun cevaplar verilemiyor.Bunların yerine daha bilgilendirici ve diger kategori soruları olabilir.Örn.Şurada kaza yaşandı şu kadar kişi öldü.Bu soruya herkesin verdiği cevap aynı.'Allah rahmet eylesin". :grin:

Evet katılıyorum daha fazla kazanç sağlıyor ama hep aynı yorumlar yapılıyor yani özgün olamıyor pek, bütün cevaplar birbirinin aynısı gibi bir şey.

Hocam merhabalar.
Diğer arkadaşların söylediği gibi;
•Online aktif kişi sayısı eklemelisiniz.
•2020 yılındaki sorulmuş sorularda az beğeni ve az yorum olduğunu gördüm. Bunları tekrardan sorabilsek çok güzel olur.
*Birim’lerde az bir değişiklik olsa yükselse çok güzel olur.

İyi akşamlar efenim

Buna ben de katılıyorum. Bildirim olmasa da derli toplu hepsinin görülmesi mümkün olsa. Anasayfadaki yeni sorulanlar kısmında sanırım hepsi görünmüyor. Kategoriler kısmından bakınca da öyle. Bir iki gün önce sorulmuş sorular görüyorum ama daha önce yeni sorular kısmını tarayıp görmediğime eminim durumu oluyor. Bir de bildirimler 15-20 kadarı görünüyor sadece.

Hocam tema üzerinde değişiklik yapılabilir, makale bölümü tekrar aktif hale gelebilir

Makale konusunda size katılıyorum. Bir de kullanıcı gurupları renklerine bir değişiklik getirilse güzel olur :slight_smile: