Günlük Sorhadi'de kaç saatinizi harcıyorsunuz?

Günlük “Sorhadi” uygulamasında kaç saatinizi harcıyorsunuz ?

Günlük olarak 3-4 saat Sorhadi sitesinde aktif bulunuyorum. Yeni sorular sormaya ve ilgimi çeken sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir kaç gündür burdayım ama şunu anladım ki,iğneyle kuyu kazmaktan farkı yok.1 kuruş 1 kuruş ilerlemeyle bir yere varılacak gibi değil.

Bu aralar baya bir zaman harcıyorum, yakında evdekiler telefonu elimden alacak.

Bu kadar zaman harcamaya ,puan durumunun çok kısıtlı olduğunu düşünüyorum. Yakında havlu atarım. Umduğum gibi değil. Günlük 3-4 saat harcamaya sadece 1 TL gibi para birikiyor.

Hocam 3-4 saate 1 TL diyorsunuz da, sitede daha fazla kazandırabilecek hususlar defalarca paylaşıldı. Kurallar kapsamında belirtili, ki yetmedi üzerine detaylı konular açıldı. Yani 2 satırlık cevaba da kusura bakmayın ama kimse günde 3-5 TL kazandırmaz. Biraz emek verilse zaten ay sonu 50 TL’ye ulaşan ödemesini alıyor. Yeni üye olduğunuz için belki adapte olma sürecindesiniz anlıyorum ancak, 3-4 saat boyunca 50 tane ikişer satırlık yoruma dayalı cevaplar verirseniz birşey kazanamazsınız öyle söyleyeyim ben size. 3-4 saat ayıran biri için sorulara ağırlık vermek ve 10-15 tane kaliteli (1000 harf üstü) cevap çıkarmak önemli. En iyi cevap seçildikçe, soru sordukça, sorulara ilk cevap verenlerden oldukça, beğeni bıraktıkça, diğer soruları görüntüledikçe, sosyal medyada paylaşım yaptıkça sürekli olarak kazanırsınız zaten ama kısa ve bilgi içermeyen cevaplarla çok çok zor.

Üstadım,söylediklerinizde elbette haklısınız,hiç şüphesiz ama,birimler gerçekten çok düşük,bence.Site sizin,kuralları elbette siz koyacaksınız,katılımcılar uyacak.Tavsiye vermek haddimize değil ama,üyeleri sitede tutabilmek en önemli husus.O kadar zaman harcayıp,birimlerin çok yavaş ilerleyişi,bıkkınlık veriyor.Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Üstadım,söylediklerinizde elbette haklısınız,hiç şüphesiz ama,birimler gerçekten çok düşük,bence.Site sizin,kuralları elbette siz koyacaksınız,katılımcılar uyacak.Tavsiye vermek haddimize değil ama,üyeleri sitede tutabilmek en önemli husus.O kadar zaman harcayıp,birimlerin çok yavaş ilerleyişi,bıkkınlık veriyor.Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Hocam içimde Şöyle bir şüphe var şimdi atıyorum ben 100 harflik bir cevap yazdım kalitesizce ama ben eğer üstüne 900 kere boşluğa basarsam 1000 harf oluyor ? Bu konuya bir el atarsanız sevinirim.

Hocam gelecek yönlü şekillendirilen kurallarda üyeler de belirli sınırlar dahilinde söz hakkına sahip tabi ki, kullanıcı görüşüne önem veriliyor.

Pandemi dönemi, ülkede yaşanan ekonomik sorunlar vd. sitenin reklam gelirlerini de olumsuz yönde etkiliyor. Ancak buna rağmen kazanç ve ödeme devamlılığının sağlanabilmesi açısından ücretler belirli bir seviyede tutuluyor. Yine de yarışmalar düzenleniyor, ekstra kazanç yolları oluşturuluyor. Site gelirleri ile giderleri dengelendiğinde tabi ki yönetici de ücret birimlerini artıracaktır, hiç şüpheniz olmasın.

Göstereceğiniz anlayış için de teşekkür ediyoruz. Öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz, sonraki güncellemelerde değerlendirilir mutlaka.

İyi kazançlar, iyi akşamlar.

Günlük soru hadi de geçirdim vakit değişiyor ama her gün giriyorum başladığımdan beri girmediğim gün olmadı boş vakitlerimin tek kaynağı olabilir sor hadi kazancı geçtim inanılmaz bilgi sahibi oldum her konuda sırf bunun için bile site de kalabilirim öğrendim. İlgiler dışında ücrette almam tabii ki ekstra birr ek gelir olarak görüyorum.

Bilgilendirme ve anlayışınız için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar, kolaylıklar dilerim.

Günlük 3 saat civarı vakit harcıyorum ama hem öğreniyorum hem öğretiyorum gibi geliyor.

9 saat falan harcıyorum galiba kim kaç para kazanmış bakıyorum.

günlük enfazla 5 6 vsaat en at ise 3 4 saat harcıyorum sorhadide.

sürekli ekran açık arada bakıyorum :slight_smile: Yarışma zamanı heyecan var tabi.

Arkadaşlar ve degerli büyüklerim bu ve benzeri sitelerden fazla bir gelir elde etme şansı yoktur zaten.Kazanılacak olan miktar az çok bellidir.İsterseniz günlerinizi harcayın ama ödüllü yarışmalar ve çok çok emek vermeden bir yere varamazsınız.Herşey para demek degil tabikide ama kazançlar her kişi için aynı olsa yada kişiye ilgi alaka yada ne bilim daha fazla kazanç saglanması illaki mümkün olur.Örnegin burada 1000 kullanıcı varsa farklı bir platformda toplu olarak daha fazla kazançlar saglanabilir.Birlikte haraeket edilerek.

daha yeniyim girdimden beri burdayım

Millet 2 saatimi harcadım 1 haftada 20 TL kazanıyorum diyorlar .Galiba rütbeleri yüksek,Bronz veya silver uyelerse çok soru sorup çok yanıt vermeleri gerek.Benim her gün değişiyor mesela bugün 2 saat geçirdim .

hocam bu sitenin uygulaması çıksa daha çok popüler olur . Çoğu insan bu siteyi bilmiyor bence inanın Play store de bu uygulama olsa saçma sapan Anket ile para kazandıran yada görev yaparak para kazandıran çoğu uygulamadan daha ön plana çıkar . Sabırsızlıkla bekliyorum umarım en yakın zamanda uygulama sürümü gelir ve sitenin ünü her yere daha çabuk yayılacağını düşünüyorum.