Gününüzün kaç saati teknolojiye gidiyor?

Şu anda teknoloji çağındayız. Bu çağda ister istemez teknolojiye vakit harcıyoruz. Siz ne kadar vakit harcıyorsunuz ?

Günde 5 yada 6 saatim teknoloji ürünleri ile geçiyor. Belki daha fazlada olabilir.

Günüm surekli uyanık oldugum zamanlarda teknoloji ile geciyor. Mutfakta bile.

Günde 4-5saat teknolojiyle vakit geçiriyorum. Teknoloji çağında olduğumuz için ister istemez bende teknolojiye bağlanıyorum.

on iki 24 saatimi harcıyorum uyku az uyuyorum alışkanlık işte bağımlılık yapıyor bu meret bir türlü bırakamıyorum bu yönden hiç faydası yok seytan tuzağı boş zaman kaybı bu yandan ihtiyaç bilemiyorum işte

Günümün 8 9 saati teknolojiye gidiyor ve ner an elimizde cebimizde

normalde çok kullanmam ama şuan kullanıyorum

İşim olmadığı sürece elimden düşürmem şu aralar elim ayağım olmuş

ben sanırım beş saatimi teknolojiye harcıyorum.

saat değilde yüzde vermem gerekirse %50 ve üzeri maalesef

Yani her insanın bir telefonun var bu yüzden teknolojiyle ic ice yani vaktinin büyük çoğunlugu hep orda geçiyor.

Yaz tatilinde günümün en az 15-16 saati bilgisayarla oynamakla gidiyor (şaka değil). Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum ama oruçluyken iyi oluyor =)

Günümün 24 saatten 18 saatini teknolojiye ayırıyorum desem abartılı olmaz.

her insan illaki gününü bir teknoloji aleti ile geçiriyordur diye düşünüyorum. Ben şahsen 6 saat boyunca teknoloji ile iç içeyim. Kötü birşey olarak görmüyorum.

Günümüz çoğu vaktini teknoloji harcıyorum. Bazen birkaç saat bilgisayardan kalkmadığım oluyor.

valla sürekli yanı başımda herhalde 12 13 saatimi ayırıyorum

Yani neredeyse günümün yarısı teknolojiyle geçiyor diyebilirim.

günümün çoğu okulda bide teknoloji ile de 4 saat kadar

Günden güne değişiklik gösterebiliyor. Genelde normal günlerde 4 saat , tatilde ise 9, 10 saate kadar çıkabiliyor.

Okulda olduğum süre dışında çoğu zamanım teknoloji ile geçiyor diyebilirim ki bunu yazarken bile teknolojiyi kullanıyoruz.