Hafta sonları noterlerin açık olması doğru bir karar mı?

Hafta sonları noterlerin açık olması doğru bir karar mı?

Bence doğru çünkü noterlere verilen maaş diğer devlet çalışanlarına göre yüksek diye duymuştum .

Hafta içi zamanı olmayan insanın gidip işlem yapabilmesi için gayet doğru bir karar. En başından yapılması gerekilen bir durum. İzin alıp para kesintisi yaşayan işçilerimiz için yararlı

Bence çok doğru birşey bir ev aldığında yada bir araba aldığında hemen üstüne almak istersin hafta içini hiç beklemene gerek yok hemen şimdide yapabilirsin bu nedenle çok güzel olmuş.

Bence hafta sonları noterlerin açık olması birçok vatandaşımızın hafta içini beklemeden erkenden hallederiz. Bu yüzden de daha fazla ilgi gelecektir.

Neden olmasın kii haftasonu da işimizin düştüğü durumlarda pazartesi beklemeye gerek kalmıyor

Tabiki doğru bir karar.Çoğu insan noterle işlerini bitirmek için hafta içini beklerdi ama artık hafta sonuları da noter açık olduğu için öyle bir dert kalmadı.

Bence doğru bir karar sonuçta hayat hafta sonu da devam ediyor. Yapılan alışverişin veya ticaretin vb. herhangi bir işlemin sıcağı sıcağına yapılması hem artış sağlayacak hem de noterde çalışan personelinde iş yükünü hafifletecektir.

çok ama çok doğru bir karar mesela bir araba almak için şehir dışına çıkıyorsun ama noter kapalı olduğu için günlerce bekleme derdi olmaz güzel olur.

Doğru bir karardır.Noterler insanların dolandırılmaması için büyük önem arz ediyor.İnsanlar istediği zaman noterde işini görebilmeli

Bence çok doğru bir karar noterlik acil bir iş olduğunda ve haftasonu olduğunda sorun olur

Bu şekilde çok daha iyi oldu

Bence tam doğru bi karar acil bi iş olsa sen pazartesiyi beklicen bence doğru şu oldu

Yani hayat hafta sonuda devam ediyor. Haftasonu diye millet işlem yapamıyor. Herkesin de kendince işi gücü var.

Bence doğru bir karar olduğunu düşünüyorum, hafta içi yoğun işlerden dolayı vakit bulamayanlar hafta sonu işlerini halledebilirler.

Olması gerekiyordu bence doğru bir karar.

Evet bence doğru çünkü hafta sonu işi olanlar için gayet güzel hafta sonu noter işlerini halledebiliyorlar.

ömrümde bir kere bile notere gitmedim. Ama işi sürekli noterlik olan insanlar için çok güzel bir uygulama. Hafta içi sıra bekleme derdi olmaz. Başka ticari işlere vakit kalır.