Hafta sonu yapılacaklar

Bugün hafta içinin son günüdür. Yarından itibaren iki günlük tatil var. Bu süre zarfında ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Öğleye kadar yatmak daha sonra güzel bir kahvaltı yapmak. Arkasından hava güzelse oğlumla dışarıda vakit geçirmek hava güzel değilse de oğlumla sinemaya gitmek. Akşam alış veriş merkezinde karşılıklı olarak hamburgerlerimizi yemek. Benim bu hafta sonu yapacaklarım bunlar. Belki varsa bir kaç etkinliğe de katılabiliriz tiyatro gibi

Ne yazık ki ben cumartesi günü de çalışıyorum ve günümün yarısı iş yerinde geçiyor. 3’ten sonra plan yapmaya çalışıyorum, pazar günü ise yatmakla geçiyor. Yine de dizi izlemeye, kitap okumaya ve ders çalışmaya zaman ayırabiliyorum. Hafta sonları güzel geçiyor.

Hafta sonu tatil yapmaya anca pazar günü başlayabiliyorum. Çünkü cumartesiye öyle saatine kadar çalışacağım ve cumartesi çalışmak sürekli olunca insanın psikolojisini de yoran bir durum oluyır maalesef. Pazar gününe gelince öğlene kadar uyumayı planlıyorum ve ardından eşimle güzel bir pazar kahvaltısının ardından hava da güzel olursa kendimizi doğaya verip temiz havanın tadını çıkarabiliriz. Çünkü artık bahar geldi, çiçekler açtı ve insanlar piknik yapmaya başladı. Benim için bahar alerjisi gibi bir problemi olan olsada baharı sevmeyen yoktur sanırım.

Hafta sonu genel itibari ile gezmeye ve kitap okunmaya ayrılabilir. Hafta içinde zaten akşamları kitap okunur orası ayrı. Arkadaşlar ile takılma durumları falan söz konusu olabilir elbet ama zaman kaybına gerek yok bence. Bilgisayar ile oynamak daha mantıklı

Saat 3 de kahvaltı sonra sinema

Benim için de tatil olsaydı da keyifle düşünseydim keşke diyorum. Ne yazık ki hafta içinin hafta sonundan hiçbir farkı yok. Yine de çalışan ve okuyanlar için öneri sunabilirim. Sabah harika bir aile kahvaltısı eşliğinde sohbet. Ardından yarım saat veya bir saat kadar yürüyüş. Güzel bir duştan sonra kitap okumak. Sonrasında çift ya da aile olarak dışarı çıkmak ve güzel vakit geçirmek. Akşamüzeri eve dönerken mini abur cubur alışverişi iyi olabilir. Eve dönüldüğünde de film keyfi yapmak harika olur.

Hafta sonunu evde dinlenerek geçirmeyi düşünüyorum.Malum ülke şartlarından dolayı insanı ölesiye çalıştırıyorlar

Açıköğretim sınavlarım var ne yazık ki yoksa deli gibi uyumayı düşünüyordum. Uyanınca da film izleyip not tamamlayacaktım.

Ailemle vakit geçirmek onlarla gezmek.

Ailemle beraber güzel bir kahvaltı yaptıktan sonra yigenimi görmeye gitmeyi düsünuyorum :blush:

Gün boyu televizyon izlerim uyurum

Haftasonu için bir plan yapmadım çünkü her zamanki rutinimi yapicam.Yat,kalk,kahvaltı yap,telefon oyna,ders çalış,akşam yemeği ye,tekrar tel oyna,biraz ders çalış ve uyu.Budur yani başka yapacak bir seyim yok.

temizlik
Çocuk bakımı
Gezilecek yerlere gitmek
Kocama güzel bir kahvaltı

Gezmek

Fotoğraf çekmek

Mangal yapmak

Spor yapmak

Artık bir müzik çay veya kahve yetiyor sadece uyuyorum veya dinleniyorum.

haftasonu hafta içim de bir. Yarın yağışlı hava var. Gene dört duvara tıkılı kaldık.

Dinlenirim televizyona bakarım keyfimi çıkarırım evde

sabah uykumuzu almak şart.Güzel bir kahvaltı, sınırsız çay veya kahve, biraz ortalığı toplamak, müzik dinlemek, sonrası gezmek yeni yerler yeni insanlar tanımak.Akşamda yeni bir kitap veya film izlemek.

Öğlene kadar yatarım sunra kalkıp yemek yiyerim ve sunra dizim varsa dizimi izlerim ve sunra ödevim varsa ödevimi yaparım yuksada derslerimi tekrar ederim bittiğinde biraz dışarda gezerim ve akşam yine dizi izlerim ve yemek yine yerim ve sunra tekrar yatarım