Haftanın en sevdiğiniz günü ve yılın en sevdiğiniz ayı hangisidir?

Günün en sevdiğiniz anı, haftanın en sevdiğiniz günü, yılın en sevdiğiniz ayı hangisidir?

En sevdiğim gün ve ay kızımın doğduğu gün olacak inşallah .

En sevdiğim ay Eylül en sevdiğim gün 15 Haziran :relaxed:

haftanın en güzel günü cumartesi, çunkü pazar tatil :wink: yılın en sevdiğim ayı Nisan. Çünkü Nisan da hava ne sıcak ne soğuk​:blush:

haftanin en güzel günü pazartesi cuma yılın en sevdiğim ayı eylül ayı oğluma kavuştum

En sevdiğim anı sevgilimle tanıştığım zamandır. Çünkü o gün benim için en özel ve anlamlı gündü. Kasımın 1 i benim için herşeyden önemli olup her yıl bu dönemi kutlamayı severim. Birlikte.

Günün en sevdiğim anı yataga girip uyuyabildigim an dir. Haftanin en sevdiğim günü cuma. Yilin en sevdiğim ayı eylül çünkü en sevdiklerimin doğduğu ay :heart:

en sevdigim ay ramazan ayi haftanin en sevdigim gunu cumartesi

Haftanın en sevdiğim günü pazar; yılın en sevdiğim ayı ise nisan ayıdır.

Salı günleri uğursuz derler ama ben cok seviyorum. Yil olarak da kendi dogum günümü daha çok seviyorum tabikide.

En sevdiğim ay mayıs yeni bir başlangıç ayı gibi geliyor bana. Haftanın en sevdiğim günü ise çarşamba.

Haftanın en sevdiğim günü pazar çünkü tatil günüdür o gün ve yılın en çok sevdiğim ayı marttır. Çünkü baharın başlangıcıdır.

Çarşamba günü kızının doğduğu gün aynı 12 aralık ayını seviyorum

Yılın en sevdiğim ayı Nisan bahar geliyor kıştan çıkıyoruz bı hafiflik hissi veriyor içim huzur ve mutlulukla doluyor gezmek dolaşmak istiyorum haftanın en sevdiğim günü eşimin evde olduğu gün değişiyor bu🤗 ve günün en sevdiğim anı akşama doğru olan vakit çok severim

Haftanın en sevdiğim günü cuma çünkü sonraki iki gün haftasonu

Yılın en sevdiğim ayı ocak çünkü doğduğum ay

En sevdiğim gün:Cuma En sevdiğim ay: Mayıs ne ilkbahar ne yaz :grinning:

En sevdiğim gün çarşamba meleğimi kucagima aldığım gün. Ay olarak ise eylül

Haftanin cumartesi gununu severim benim tatilim ogun oldugu icin

Bol bol uatarim tabi