Hakkari'de feci kaza

Yolcu minibüsü ile tır çarpıştı. Kazada 4 kişi öldü 5 kişide yaralandı.

Yine trafik kurallarına dikkatsizlik ten oldu kesin yeter dikkat edin biraz.

Çok kötü bi kaza olayı daha dikkatsizlik kurallara uymamaktan bi can daha gitti Allah yakınlarına sabır versin Allah rahmet eylesin yakınlarının acısını düşünemiyorum bile geride kalanlar için zor bi durum.

Trafik çok tehlikeli özellikle de bu aylarda. Allah ailelerine sabır versin.

Yine mi ölüm haberi gerçekten inanamıyorum artık bütün haberler ölüm. Allah rahmet eylesin diyecek bir şey bulamıyorum artık…

Çok geçmiş olsun Allah ailelerine baş sağlığı versin şu sıralar Hakkariden çok haber alıyoruz.

Güne ölüm haberleriyle başlıyoruz . Allah ailesine ve sevenlerıne sabırlar versin.

Çok geçmiş olsun gerçekten çok kötü bir durum umarım yaralıların durumları iyidir.

Çok geçmiş olsun Allah yakınlarına sabır versin. Kış mevsiminde insanların araç kullanırken daha dikkatli olması gerekiyor. Allah korusun buzlanma veya siste bunun gibi feci kazalar ortaya çıkabiliyor

Soğuk hava şartları ile birlikte trafik kazalarında da bir artış meydana geldi. Kış lastiği ve zincir olmadan sürücülerin trafiğe çıkmaması gerekiyor.

Yollar buz tutmaya başladı. Artık kimse arabayı yavaş sürmüyor kazalar artıyor. Allah yardımcımız olsun.

çok kötü bir durum.Yaralılar inşallah en kısa sürede iyileşirler.

Ülkede sağlık yerindeyse, ya manyağa rast geliyorsun yada trafik kazasına. Allah rahmet eylesin.

Trafik kurallarına uymamaktan oluyor bu kazalar tabi eceli gelmiş. Ne yapsa da başına bişey gelicek yani

İkisi de yavaş gitmesi gereken araç nasıl çarpışmış hayret. Hele tırın hızlı gitmesi neredeyse imkansız. Büyük ihtimal otobüs şöförleriyele alakalı bir durum olabilir.

öyle kamyoncular varki ralli şampiyonasına katılıyor sanki . Hızlı ve manevraları çok keskin. Zaten ülkemizde kamyoncu ve minibüsçü terörü var

bu haber ikinci kez yayılmış sanırsam ama dediklerim aynı. dikkat edilmesi gerekiyor. kurallara uyulduğu takdirde gerçekten kazalar sona erecektir.

Ölenlere Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim. Yaralılara da acil şifalar en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını dileriz. Allah beterinden saklasın insallah.