Hamburger mi pizza mı? Hangisini yemeyi tercih edersiniz?

Hamburger mi pizza mı? Hangisini yemeyi tercih edersiniz?

ikisini de severim ama karışık pizzaya asla hayır diyemem o yüzden pizza.

hiçbir seçenek pizzadan daha iyi olamaz gibime geliyor. Her zaman pizza!

Hamburger patates benim için pizzadan öne çıkar eskiden pizzacı olup şimdi bu satırları yazmak….Ah hamburger seviliyorsun

pizza yemeyi sevmem onun yerine patates kızartması ve hamburger yemeyi tercih ederim

hamburger tabi ki

İkisini de severim ancak yapıldığı yerden içindeki malzemeye kadar aşırı değişiklik gösterebilen iki ürün. Karar vermek için zorlanılan bir durum ancak pizzada sevdiğim şeylerin olma olasılığı daha yüksek olduğu için pizza daha mantıklı bir tercih.

Hamburger yemeyi tercih ederim.Çoğunluğun da öyle olduğunu düşünüyorum ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ki.

Pizzayı tercih ederim, vazgeçilmezim olarak bilirim hep ve lezzeti damağımda kaldığı vakit, daha bir hoşnut olduğumu söyleyebilirim.

Valla ikisinide tercih ederim aslında ama en iyisi pizza derim , daha fazla lezzetli daha çok karın doyurur.

2 sinide çok severim aslında.ikisinide önüme koyup tercih yapmamı söyleseler ikisininde ucundan alırdım çaktırmadan.

Hamburger tabikide ama pizza da tercih edilebilir arada bir oda arkadaşlarla.

Karnim acikmissa pizza yerim az değilsem çok atıştırmak için ıslak hamburger yerim.

Ruh halime göre değişkenlik gösterse de çoğu zaman pizzayı daha çok severim. Hatta daha bereketli bulmuşumdur her zaman pizzayı .

İkiside sevdiğim yiyeceklerden karar vermek bi tık zor ama galiba hamburgeri seçicem :slight_smile:

Hamburgeri tercih ederim.Pizzaya biraz uzağım sanırım.

hamburgerden pek hoşlandığım söylenemez o yüzden benim açımdan pizza.

Her ikisine de hayır demem pizzayıda hamburgeride çok severim ama kendim yaptığım zaman daha güzel oluyor.

Ben de her ikisini çok seviyorum gerçekten ama en sevdiğim kesinlikle tavuklu pizza. Gerçekten tadi mükemmel.

Tabiki de pizza , hamburger de neymiş.