Hamile Kadını Öldürüp Karnındaki Bebeği Çalan Kadın İdam Edilecek!

Abd’de yaşanan talihsiz bir olayda kadının karnında ki bebeği çalan kadın idam edilecek. Bu tür vahşice işlenen suçlarda idam bize de gelmesi kanaatindeyim.

Ay çok kötü çok canice bence de idam edilmeli daha kötüsü olamaz dedikçe daha kötüsü oluyor çok üzücü

Bence cok dogru bır karar bızim ülkemizede gelmesini istiyoruz.

Canice yöntemle filan aldı sanırsam. Ancak idam cezası çok ciddi bir ceza. Ancak hukuk düzeninin de böyle bir caniliğin önüne geçmesi gereklidir en nihayetinde.

Çok iyi etmişler çok yerinde bir karar umarım birçok kişiye örnek olur bu ceza.

bir zahmet idam edilsin bu insan değil zaten ölümüne bir gram uzulmem

bir zahmet idam edilsin bu insan değil zaten ölümüne bir gram uzulmem

Sonunda isabetli bir karar verilmiş diyecektim ki açıklama kısmındaki ABD yazısını gördüm . Diyecek söz yok böylelerine en iyi ceza idam, Türkiye’ye de idam cezalarının gelmesi temennisiyle…

idamın bizede gelmesi gerekir ama herkese değil çok büyük suçlara

idamın bizede gelmesi gerekir ama herkese değil çok büyük suçlara

Hak ettiği bir ceza almış. Böyle bir canilik olamaz . Bu insanlık dışı bir olay.

Eğer ki kadının psikolojik bir problemi varsa bunu yerine bir tedaviye alınması daha doğru olabilirdi.

Vahşet resmen kanım dondu. Haklı olmuş. İdama gelince bizde suçlulara doğru düzgün ceza verilmiyor. Önce suçlulara iyi bir ceza verilmeli, böyle vahşetlere idamı sonra tartışırız. Ayrıca burda kadın çocuğu ne yapmış. Neden çalmış. Doğmasını beklemeden böyle vahşete imza atıp çocuğu ne yapmış.

İdam edilmeli. İnsanlar yaptıklarının cezasız kalacağını düşünmemeli. Örnek olay olarak tüm dünya basınında canlı olarak yayınlanmalı.

İdam edilmeli. İnsanlar yaptıklarının cezasız kalacağını düşünmemeli. Örnek olay olarak tüm dünya basınında canlı olarak yayınlanmalı.

isabet olur

Bebeği karnından çalmak nasıl bir vahşet insanlar gerçekten delirmiş. Bizim ülkemize gelirse eğer suç oranının ciddi oranda azalacağını düşünüyorum fakat A.B’ ye girebilmek için malesef bu şartlar getirilemez.

Çok korkunç bir durum Bir kadın başka kadına bunu Nasıl yapabiliyor. Yazık o bebeğe hayata geliş biçimini umarım hiç öğrenmez.

çok fazlaiğrenç ne yaptı da öldürdü ve kendini haklı sanıyordur ciddden fazla iğrenç… .

ne kadar vahşice bir şey bu.Kadını öldürüp bebeğini çalmak ne ya.