Hangi hayvanlar evde beslenebilir?

Hangi hayvanlar evde beslenebilir eve hayvan almak istiyorum cevaplarınızı bekliyorum

Köpek Kablumbağa kedi Balık Gibi evde besleyebilrsin bu hayvanlar insanlar ile uyumlu hayvanlardır teşekkürler

En bilineni kedi ve köpektir. Ama kuş da alınabilir. Hint bülbülü görmüştüm çok güzeller dış görünüşü de sesi de çok güzeldi. Ama hayvan alınacaksa ilgilenmek lazım. Yani alıp sonra sokağa salmak bırakmak olmaz. Ona göre iyice bir düşünüp kesin karar vermek gerekiyor. Yani hayvanlar heves değildir. Bunun dışında hamster besleyen arkadaşım da vardı. Tavşan da bakılıyor.

Köpek, kedi, balık, kuş, ve kısaca evcil hayvanlar beslenebilir. Evcilleştirilemeyen tek hayvan kurttur.

Evde beslenebilen hayvanlar: Kedi,köpek,kuş türleri,hamster,balık türleri.

Köpekler evde en çok beslenen hayvanlardandır.Köpekler insanlara sadıktır.Kedilerde evde beslenen hayvanlardandır.Kuşlar ve balıklarda evcilleştirilebilir evde en çok beslenen hayvanlar bu şekildedirler

Köpek,kedi, kaplumbağa,kuş vb. Ama evde köpek beslemek dinimizce doğru bir davranış degildir.Onun tüyünün deydiyi yerde ibadet edilmez.

Kanarya olabilir. Çekingen, sevimli ve asiliği olmayan bir kuş. Sesi soluğu çıkmasın derseniz balık da bir seçenek. Tüyleri sorun etmem diyorsanız kedi, ona ayıracak zamanını varsa belki köpek…

Evde kedi köpek kurbağa kuş besleyebilirsiniz. Bunları apartman dairesinde, müstakil evinize kümes , ev yaparak besleyebilirsiniz.

muhabbet kuşları,balık,kedi şuan aklıma gelenler bunlar

kuş türleri (papağan,muhabbet kuşları) ,çoğu köpek cinsi ,balıklar ,kedi,sincap, bazı maymun türleri bakım ve ilgiye göre çoğu hayvan türüne ev sahipliği yapılabilir

Evcil hayvanlar olarak aklıma kedi köpek balık ve kuşdan başka bir şey gelmiyor.

Dinimize göre sadece kedi

En çok kuş,kedi ve köpek tercih edilir. Bunun dışında tavşan ve balık da olabilir. Küçük su kaplumbağaları da tercih edilebilir.

Dinimize göre yanlızca kedi

Kedi, su kaplumbağası, muhabbet kuşu, sultan papağan, japon balıkları. Özellikle muhabbet kuşu tavsiye ederim. Çok küçükken alıp kendinize alıştırırsaniz cam açık kalsa bile kaçmıyorlar.

Evde beslenebilen hayvanlar arasında en yaygın olanlar kedi köpek muhabbet kuşu ve bu tarz gibi hayvanlar beslenebillir.

kedi,köpek,bukalemun,hamster,kuş, çok nadir ama yılan, keşke besleye bilsek dediğim bir hayvan var, kendisine hayran olduğum ama imkansız gibi birşey evde jaguar çok beslemek isterdim.

köpek al ama tüy dökmeyen kısa tüylü bir cins al hiçbir sorun yaşamazsın

Alacaksan ben İslamın hoş gördüğü yani evde beslenmesinin sıkıntı olmayacağı hayvanları almanı tavsiye ederim. nedir?
Olmassa olmaz kedi,ne bilim kuş olabilir veya balık bunlar:slight_smile:
köğeği dışarda beslersen al derim.