Hangi tür kitap okumayı seversiniz?

Ben genelde aşk romanı okumayı severim peki siz ne tür kitap okumayı seversiniz?

Genellikle aksiyon, siyaset ve coğrafi kitapları okumayı severim. Hem gündemden uzak olmuyorum hem de genel kültür gelişimi sağlıyor.

Ben genelde bilgi veren kitapları okumayı severim. Çünkü bana birşeyler katıyor.

Genel olarak tarih kitapları okuyorum. Ama aksiyon,roman gibi kitaplarıda ihmal etmiyorum. Tarih kitapı okumanızı tavsiye ediyorum.

Roman okurum.

Genelde hukuk kitapları okurum. En çok sevdiğim kitap türleri ise psikolojik ve kişisel gelişim kitapları. Bunlar dışında siyasi ve tarihi kitaplar da ilgimi çekenler arasındadır.

Son zamanlarda fantastik edebiyat okuyorum.

Ben çoğunlukla sürükleyici, macera olan ve aşk kitapları okumayı severim.

Aksiyon , macera , dram, tarihi , polisiye romanları okumayı çok amma çok severim.

Hangi tür olduğu farketmez hepsini de okurum. Sürükleyici bir roman olması yeterli . Ama en çok polisiye roman çok severim . en çok polisiye okurum . Onun dışında diğer romanları da okurum. Edebi eserleri normal türdeki romanlarida okuyorum.

Özellikle ingiliz dili ve edebiyatı türünde kitaplar okumayı çok seviyorum fakat her türden kitap okumaya çalışırım. Kitap okumayı çok severim bu yüzden bütün türleri okuyabilirim kitap olması yeterli.

Duygusal bir balık burcu olarak dram diyorum. Bazen bilim kitapları okumaktan da keyif alıyorum.

Polisiye romanları çok seviyorum. Genelde bu tür kitaplar ercihimdir

Her türlü kitap okumayı severim. Yeri geliyor aşk okuyorum, yeri geliyor fantastik okuyorum tamamen kendi ruh halime bağlı.

Emine şenlikoğlu nun romanları güzel,“Bize nasıl kıydınız” çin işkencesi"maria, gibi romanlarını okumuştum.Cok begendim…

Bilim kurgu ve yerli romanları okumayı çok seviyorum. Bazen nadir olarak aşk ve aksiyon romanlarından da beğendiklerim çıkabiliyor. Genelde bilim kurgu ve yerli romanların konuları daha güzel oluyor, en azından benim için daha ilgi çekici ve sürükleyici bir havası var.

dini içerikli kitapları çok severim, hanımlara özel kitaplar özellikle. Aşk romanlarını severim diğer olarak

Siyasi ve tarih konulu kitaplar ilgimi çeker.Aynı zamanda yaşanmış hikayeleri konu alan kitapları da okuması oldukça zevkli olur.

Roman ve aksiyon kitaplarını okumayı çok seviyorum yoksa diğer kitaplar bana çok sıkıcı geliyor.

Çarpıcı olaylar etrafında merak uyandıran cümlelerle bezenmiş romanlar ilgimi çekiyor uzun uzadıya betimleme yapılmış kitaplar pek bana göre değil esasen