Hasarlı binalarda hırsızlık arttı

En son Seferihisar’da olan deprem yıkımlara sebep oldu ve çok sayıda yerin hasar gördüğü depremde birçok kişi öldü. Evleri hasarlı olanlar hasarlı binalarda eşyalarını bıraktı bazıları da kira evlere çıktı. İşte hasarlı binalardaki eşyaları da hırsızlar çalmaya başladı. Artık hasarlı binalardaki eşyaları da taşımaya çalışıyor halk.

Hırsızlar mübarek hicbirsey dinlemiyor yeterki bir fırsat bulsunlar herkesin malına göz koyuyorlar.

Yazık ya gerçekten acıyorum böyle insanlara. Bu kadar mı aciz oldunuz ama yaa. Daha ağır cezalar olmasını istiyorum gerçekten artık şu tarz olaylar görmeyelim.

Hırsızlık olayları günden güne artıyor.İnsanlar ne yapacaklarını artık bilemiyorlar.

hırsları önlemek için insanlar ne yapicagini şaşırdı artık bı turlu bazgecmiyolar

hasarlı binaların terk edilmesi gerekir bence eşyalarında girilmesi tehlikelisi ekipler tarafından alınması

İnsnaları mağduriyetinden de yararlanıp bunu yapmak nasıl bir insanlık ya yazıklar olsun.

Ülkenin maddi olanaksızlıklarından dolayı hırsızlıkların arttığını düşünüyorum ayrıca tıbbı rahatsızlık olan kleptomaniyi ayrı tutmak lazım. Kolay girilebilecek yerler olduğu için hasarlı binalar da hırsızlık artmıştır.

Bundan bile kendilerine pay çıkaranlar var. Allah sonumuzu hayretsin.

Hırsızlığı geçmiş yağmalama gibi olmuş. Doğal afetlerin vurduğu insanların acısından nemalanmak nasıl bir ahlaksızlıktır. Yazık güzel ülkemize.

İnsanların zor durumlarından çıkar sağlamaya çalışıyorlar gerçekten çok yazık. Genelde her depremde görülüyor bu yağma olayları keşke hiç olmasa.

Bu kadarı da pes gerçekten insanlarda vicdan namına bir şey kalmamış.

Bu üzücü ve çirkin durumu ekonomik daralmaya bağlıyorum. Fakat her ne kadar zor durumda kalınsa dahi son derece yanlış ve ahlaksız bir davranış.

Hırsızlar da iyice cesaretlenmiş artık güpegündüz bile soygunlar oluyor

Bu devirde insanlarda vicdan kalmamış zaten insanlar evlerini kaybetmiş. Bir de bunun üstüne insanların kurtarabilecekleri 3-5 malına da göz dikmiş yazık.

yazıklar olsun hep fırsatçılar insanların mallarına göz dikmiş aşşağılık insanlar