Hastalık hastası mısınız?

Bazen çoğumuz hastalıklarımızı büyütürüz ve bunu abartırız, siz hastalık konusunda nasılsınız?

Ben de bazen hastalık hastasıyımdır. Ama genelde önemsemem.

Hastalık hastası değilim ve bu kişilerin normal oldğunu düşünmüyorum çünkü hayat yaşanmaz olur.

Kesinlikle değilim ama böyle olan birkaç kişiyi tanıyorum.

Hayır değilim neden olayım ki? Gerçekten hastaysam hastayım derim değilsem de oram buram ağrıyor demem.

Ben iki defa hastaneye gittim doktorlar bir şeyin yok dedi. Bu yüzden artık hasta olsam da hastaneye gitmiyeceğim. Çok kötü bir durumda olsam belki o zaman giderim.

Hayır hastalık hastası değilim . Hasta olduğum zamanlarda genelde hastaneye bile çok fazla gitmem. Evde kendiliğinden geçmesini bekledim çok fazla zorlandığım zaman hastaneye giderim . Onun dışında çok fazla hasta olmayı da hastaneye gitmeli sevmiyorum.

Bazen olabilirim. Öğrenci olduğum için fazladan rapor almak ve dinlenmek için hastalık hastası olduğum zamanlar oluyor. Yinede hasta olmayı ve hastalık kapmayı sevmem.

Ben ilgi görmek istediğim biri olursa dibine kadar hasta rolu yaparım :smile: onun dışında yapmam ilgilenmelerini istemem bile

Öyle değilim , olmakta istemem sonuçta bir gün öleceğiz. Film Önerisi : Hayat Öpücüğü.

Hastalanınca hastaneye bile gitmem öylece geçmesini beklerim

ben hastalığımı fazla abartmam hastahanede bu kara verecek doktorlar var derim kendi kendime.

Evet aynen öyleyim bazen bir yerim ağrıdığında internetten araştırır aynısı bende var diye kendi kendime teşhis koyarım.

Hastalık hastası değilim etrafımda olanlar var ama ben işi kafamızda büyüttüğümüzü düşünüyorum. Gerekli önlemler alırsak böyle bir sorun oluşmaz.

bazen telaşlanıyorum elimde olmadan

Son üç yılda kendim için bir bilemedin iki kere hastaneye gitmişimdir. çok sık hasta olan bir bünyeye sahip değilim.

Hayır genelde tedaviye geç başlarım bu yüzden hastalığım uzun sürer.

Hastalık hastası değilimdir. Yıl içinde çok fazla hasta da olmam zaten. Hatta ne hikmetse bu yıl grip bile olmadım. Gittikçe bağışıklık geliştiriyorum. :smiley:

Gerçekten hastalık hastasıyım. Kendimde farkettiğim rahatsızlıkları internetten araştırıp kendime kötü kötü tanılar koymak favorimdir mesela. Bir kere vücudumda çıkan bir beze için doktorun karşısına geçip kanserim değil mi diye ağlamıştım. Gerçekten baş edilemeyen bir sorun oldu artık bu hastalık hastası olmak.

Öyleyim. Ama ben artık bir yerim ağrısa bile internete bakıp şuram ağrıyor ne olabilir diye belirtilere bakmıyorum. Doktora da gitmiyorum. Yani nezle grip dışında gitmiyorum. Çünkü öyle şeyler yazıyorki aa bu da doğru bu da bende var bu da var diye diye değişik hastalıklar çıkartıyorum kendime… İki üç belirtisi var diye hemen hastalık… Çok saçma.