Hastane çalışanlarının insanlara davranış ve tutumlarını değerlendirir misiniz?

Hastane çalışanlarının size davranış ve tutumlarını değerlendirir misiniz? Hasta kayıt, klnik sekretiriliği, vezne gibi alanlarda size nasıl davranılıyor?

İnsandan insana değişiyor kimisi belki sevmediğinden belki çok yorulduğundan çok tahammülsüz kimisi de bunun tam tersi.

Hastane çalışanlarının insanlara nasil davrandığı konusunda özel hastane ve devlet hastanesi ayrımı yapmak mümkün. Devlet hastanelerinde insan yoğunluğu nedeniyle klinik sekreterleri gergin ve asabi davranıyor insanlara. Hastalar sıraları gelmeden içeri girdikleri için sürekli tartışmalar oluyor. Hasta hastaneye geldiğinde psikolojik olarak sıkıntılı bir durumun içine giriyor. Özel hastanelerde gayet güzel davranışlar sergileniyor. Herkes son derece kibar ve anlayışlı.

O değişiyor bazıları iyi bazıları kötü olabiliyor oda neden cunki birsuru ınsanlarla ugrasiyorlar onlarda hakli ama böyle yaparak insani hastanelerden sogutuyorlar

Her çalışan bir olmuyor. Bazıları gerçekten ilgili davranıyor, bazıları da sanki orda zorla tutuluyormuş gibi hareket ediyorlar. Lütfen herkes sevdiği işi yapsın.

şeker hastasıyım 10 kere falan hastaneye yatmışımdır bazıları iyi bazıları kötü yanlış anlamayın onlarda işini yapıyor sonuçta.

eğer özel hastane ise çok iyi davranıyorlar ama devlette ise tavırları hoş olmayabiliyor eğer hoş olmayan bir tavırla karsilasmissam bende şikayet ediyorum.

Kişi ve iş stresine göre değişir. İnsan ile iş yapan kişi karşısındakilerden ister istemez etkilenir. Biz kendilerine ne kadar düzgün davranırsak aynı şekilde hastane çalışanları bize düzgün ve ilgili davranacaktır.
Fakat bazen günde bir kötü deneyim tüm günü berbat edebiliyor. Sabahın körü karşılaşılan sinirini atmak için hastane çalışanı arayan hasta yakını gibi.
Hastane çalışanlarına iyi davranın sonuçta sağlığınız onların ellerinde.

çoğu zaman iyi davranırlar denilmez çünkü bazen sinirden kötü davranırlar.

Allah sabır versin zor hastalar la uğraşmak

Bu konuda genelleme yapmak gerçekten zor. Çünkü çok güler yüzlü bir şekilde yardımcı olan insanlarda var tam tersi bir şekilde asık suratlı olanlarda. Hastane stresli bir ortam ne olursa olsun ağır eleştirmemek lazım.

hastaneden hastaneye değişiyor bazıları ilgisiz hoşgörü sıfır bazılarında ilgi çok iyi insanın yapısına bağlı bir durum

Ben şimdiye kadar hep iyilere rast geldim.Kötü çalışanların da olduğunu biliyorum. Bence hepsi güler yüzlü olmalı.

Hastanesine göre değişir diye düşünüyorum .Ama genel olarak eskiye nazaran hemşire ve doktorlar daha ilgili olmaya başladılar.

Devlet hastanesi daha kötü özel hastane çalışanı daha diyenler olmuştur ama benim gördüğüm devlet hastanesindeki çalışanlar daha çok yorulduğu ve büyük çaba sarf ettiği için ikisi de aynı durumdadır ,genelde devlet hastanesini tercih ederim çok çok acil durumlar olmaması halinde .

Bazıları cidden çok kaba oluyor sanki babasının hayrına yapıyor zaten dertli insanlar birde çalışanların kaba davranışlarına maruz kalıyorlar devlet hastahanelerin de oldukça sık rastlanan bir durum çoğu doktor da buna dahil

Eskiden çok daha kötüydü. Artık insanlar bilinçlendi ler ve hoşnut olmadıkları durumları şikayet edecekleri mercileri öğrendiler. Bu durum çalışanlarda da olumlu etkilere sebep oldu çok daha dikkatli ve özverili çalışıyorlar.

Yaşadığım yerdeki hastanelerde, gayet saygılı bir şekilde davranılıyor hastane personeli tarafından. Ve ısparta eğirdir’de bulunan kemik hastalıkları ve rehabilitasyon hastanesinde de bulundum, hastane personeli orada da gayet saygılı ve hoşgörülü davrandı.

Kişiden kişiye değişiyor.Bazen çok dengesiz insanlar çıksada
genel olarak iyi.