Havuz mu yoksa deniz mi tercih edersiniz?

Tatilde büyük bir havuzda mı yüzmek daha güzel yoksa denizde mi ?

Denizde yüzmek daha çok hoşuma gidiyor . Ucu bucağı yok derinlere kadar yüzebiliyorum. Denize girmemin ve sevmemin sebeplerinden biri de suyun altına olan ilgim . Suyun altında mükemmel bir hayat var ve kısa bir dalışla bunu keşfedebiliyorum.

Havuzda afedersiniz ama millet çişini yapıyor sizde o suda yüzüyorsunuz denizde böyle bir sıkıntı yok en azından dalgalar alıp gidiyor

Kesinlikle denizi tercih ederim. Havuz suyunun, evlerimizde akan sudan çok farkı olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle hiç yüzmeyecek olsam bile ayağımı denize sokmak bana çok iyi geliyor. Kaldı ki yüzmek için de daha doğru buluyorum ve yaşadığım yerde havuz olmasına rağmen denizde yüzmeyi tercih ediyorum. Yüzmeyip öylece suyun üstünde yattığım da oluyor. Sağlık yönünden de daha doğru olduğunu düşünüyorum denizde yüzmenin. Havuzlar temizlense bile daha yoğun kullanılan ve kalabalık olan yerler. Deniz kenarı (en azından yaşadığım yerde) sakin, pek kimselerin gelmediği (adeta kişiye özel) bir yer. Tuzlu oluşunun, düzenli akıntıların deniz suyunu daha temiz tuttuğunu düşünüyorum.

Deniz daha geniş ve su akıntısı olduğundan, denizde yüzmeyi tercih ederim.

ıkısıde aynı mikrop yuvası ben hı görmüyorum anca ayaklarımı felan sokuyorum yada izlemeyi seviyorum yuzenlerede saygım sonsuz deniz daha iyi :whale:

ben havuz tercih ederim çünkü deniz korkuyorum

Denizi daha çok tercih ederim ikisine’de gitmişliğim var ama en çok denizi sevmiştim.

Denizi cok severim ama mikrop kayniyor neredeyse hepsinde.

Denizi cok severim ama mikrop kayniyor neredeyse hepsinde.

Ben aslında deniz tercih ederim ama artık aileyle birlikte denize girilebilecek yerler çok azaldı, haliyle mecburen havuza yönelmeye başladım.

Denizi seçerim normalde ama artık denizlerin hepsi mikroplu. O yüzden havuz daha iyidir.

Pandemi dönemimde havuz gibi durağan su yerine denizin tercih edilmesi çok daha iyidir. Havuzda bir miktar suda çok kişi bulunurken denizde suyun sürekli hareketli olmasıyla bulaş riski daha az olur.

ikisinide seviyorum ama ikisinden birisini seçecek olucaksam havuz cunku yüzme bilsen bile denizde can veren cok var ve birde balıklardan korkuyorum :slight_smile:

Küçükken hep denizi daha çok severdim ama sonra farkettim ki havuzda istediğim hareketi yapıyorum.Dalga falan yok ve havuza atlanabiliyor her yeri derin olduğu için.Havuzun altına inmek çok eğlenceli geliyor.Dostlarımla havuzda eğlenmek çok eğlenceli.Bu yüzden havuz.

Yüzmeyi sevenler için deniz daha güzel. Ben denizi tercih ederim ancak arkadaşlarla birlikte havuz da çok eğlenceli olur.

Havuzu tercih ederim çünkü denize ilk girdiğimde ve yere deydiğimde birsürü canlıya bastığımı farkettim.

Deniz temiz ise denize girmeyi tercih ederim. Genellikle koylarda plajdan uzak yerlerde yüzmek daha keyifli oluyor benim için.

Havuz suyu temizleniyorsa sürekli klorlanıyorsa tercih ederim özen gösterilmiyorsa bu durumda deniz daha iyi olur.

bu sorunun cevabı benim için 2 ay öncesine kadar havuzdu ancak en son havuza gitmemde 1 ay boyunca hasta yattığım için artık deniz