Hayalinizdeki evlilik teklifi nasıl?

Hayalinizdeki evlilik teklifi nasıl? Herkesin hayalinde bir evlilik teklifi vardır sizinki hangisi?

Öncelikle hayırlı bir eş karşıma çıksın sonrası Allah Kerimdir. O zaman güzel bir evlenme teklifi yaparız.

İnşaallah Allah’ın izniyle bu yaz erkek arkadaşımdan bekliyorum bakalım ne zaman yapacak. Özellikle kumsal da yapmasını isterim.

Normal bir diz çöküp güzel söz söyleyip evlenme teklifi etse yeterdi.

Benim icin bi onemi yok aslinda sevdiktwn sonra beni gercekten sevsin teklif falan istemem

hayalimdeki evlilik teklifi filan yoktu aslında ama eşim yinede evlilik teklifi hazırlığını çok güzel hazırlamıştı.

Aslinda öyle bir hayalim yok neden diyeceksiniz cunki eşim bana saygı sevgi cercevesinde olsun beni çok sevsin yeterlidir

Hayalimdeki evlilik teklifi öyle sıradan birden bire ummadık Bi anda hiç alakasız ve organizasyonsuz olandır ve öylede oldu

Sevgilimin tektaş yerine büyüklerinden ona kalan manidar bir yüzük,kolye vs takılar ile bana evlilik teklifi etmesini çok isterdim.Bence çok değerli hissettirir insana

Özenle hazırlanılmalı her şey hediye ve çiçek unutulmamalı.

Aldığım evlilik teklifi şatafatlı değildi ama sevdiğim insandan olunca hayallerim ile yer değiştirmeye yetti.

Hayalimdeki teklifle evlendim çok şükür rabbim isteyen herkese nasil etsin.

hayallerimin arasında yok. O hayali kurmayı sağlayacak ortam koşullarıyla karşılaşmadım halen.

Hayallere bakarsak çokk şey bekliyorum. Da onu yapacak kişi yok malasef . Henüz bakalim zamanı gelince süprizli bir teklif gelir umarım.

Karşıma iyi,düzgün biri çıkarsa evlilik teklifini ona bakarak düşünebilirim. O bana ilham verecektir.

Evlilik teklifi almadım ama almak her kadının hayali.

Benim ile evlenmeyi düşünen bi kıza evlenme teklifi yapmam gerek yok çünkü evet diyecek ise soruyu sormaya gerek yok