Hayatı yaşamayı mı yoksa evlenmeyi mi tercih etmeli?

Hayatı yaşamak mı yoksa evlenmeyi mi tercih etmeli ?

Evlenince hayatı yaşayamayacaksın diye bir şey yok bence. Evet evliliğin getirdiği sorumluluklar var ama sevdiğin kişiyle beraber sıradan, çocuk yap gündüz işe git akşam eve gel gibi bir evlilik yaşamak yerine farklı deneyimlere atılıp hayatı onunla beraber eğlenceli bir şekilde yaşayabiliriz .

Evlilik tabiki güzel birşey doğru insani bulduktan sonra

İkisinde çok güzel şeyler planlı davranılırsa ikisinde yapılabilir aslında veya ilk hayatımızı yaşayıp sonra evlenebiliriz bu kişiden kişiye değişir.

Şuan mesela benimle hayatı yaşayabilecek birini bulmadığım için evlenmiyorum ama eğer benim gibi düşünen beni kısıtlamayan birini bulursam evlenir hayatı beraber yaşarım. İki kişi muhtemelen daha zevklidir. Seni eve kapatmayacak özgürlüğünü kısılamayacak birini bulduktan sonra evlilik güzeldir sanırım.

Evlenince hayat yaşanmıyor diye bir kural yok. Sadece evlilik beraberinde sorumluluk getiren bir durumdur. Kim nasıl ve be şekilde mutlu ise hayatını o şekilde yaşıyor demektir.

Hayatı yaşamak derim şuan ama doğru kişiyi buluncaya ikisi olur bence

Bu insanın karakterine göre değişen bir durum. Kimisi çocukluktan aile kurmaya hasrettir öyle büyür, öyle hayal eder. Kimisi de bunlardan bunalmış hayatını yaşamak ister. Karaktere göre diyelim

Bence evlenip hayatı sevdiğin kişiyle beraber yaşamak yine de kişinin tercihi.

Bu durum tabiki kişiden kişiye göre değişir.Evlenmek oldukça ciddi sabır ve emek ister. Kişi bir sorumluluk altına giremeyeceğini biliyorsa evlenmemelidir. Bunun yerine kendini ailesine işine verip hayatını yaşayabilir.

Hayatı yaşayın doyma noktası geldiği zaman evlenip yuvanızı kurarsınız.

Evlendigimiz kisiyle beraber hayatimizi yasamak çok mantıklı bir secim bence.

Evlenmeli bana göre çünki her şeyin öz zamanı ve güzelliği vardır ama doğru kişiyi bulmak zor😊

Evlenince de hayatı yaşıyorsun aslında ama doğru kişiyle karşılaşmak önemli olan.

Gerçekten seven zaten evlenir. Sevmiyorsan evlenme. Sonra daha büyük problemler oluşur.

Eğer gerçekten sevdiğin biriyle evlenirsen hayatı zaten beraber yaşarsınız.