Hayatımın dönüm noktası diyebileceğiniz bir olay var mı?

Hayatımın dönüm noktası diyebileceğiniz bir olay var mı?

hayatımın dönüm noktası evlendiğim güne diyebilirim. :slight_smile:

Hayatımın dönüm noktası hamile olduğumu öğrendiğim andır, içimde benim bi parçam canım var.

Evet var şu an misal giricegimiz sınavda tam olarak bu konuyla alakalı ve hayatımın dönüm noktası oldu bu napıcagım konusunda kararsızım dogrusu.

Var hemde bu sene istanbulu en kısa zamanda terk ediyorum

Yemekle bir alakam olmamasına rağmen aşçı olmam ve bunu sadece meslek olarak görmemem artık benim için yemek yapmak bir hobi oldu ve el lezzetim de güzel yemeklerimi çoğu kişi beğeniyor yeni tarifler öğrendikçe mutlu oluyorum

Köprücük kemiğimin kırıldığı gün dönüm noktam olmuştu.Hayata daha dikkatli bakmaya başladım o acıdan sonra.

Tesisatçıda çalışırken bir tane bilgisayar mühendisinin evine gitmiştik 25 yaşındaki adamın villası son model arabası çeşmede yazlığı falan vardı dedim bu meslekten devam etmem lazım.

Hayır şuana kadar hayatimda bir dönüm noktam olmadı

Benim şu ana kadar olan dönüm noktam devlet memuru olmamdı.

Evlenmem hayatımın dönüm noktası oldu maalesef keşke olmasaydı

Aşık olmak ve ailevi birkaç düzensiz yıkım maalesef

Çok sevdiğin insanlardan kazık yemek benim için bir dönüm noktası oldu.

Üniversite 2. Siniftayken o ay içerisinde 1350 lira para ödemem gerekiyordu akşam eve gittim.Başimi yastığa koyup dusundum nasıl yaparım kredi var sadece 400 lira sonra dedim ki kendi kendime hayat senin hayatın borç senin bunu bu ay çalışıp ödeyeceğim ve bir bastırdım sonra hesapladım o ay 1850 lira para kazanmışım.

Ygs lys sınavıydı allahtan cok kötü geçmemişti ama mesleğimi belirleyemedim.

Yok malesef evlendiğimden beri biraz iyi geçmiyor gibi hissediyorum şimdi isyan etmekte istemem

üniversiteye gitmekten vazgeçmem sonra pişman olup tekrar hazırlanmam.

Maalesef yok ama şuan hayatımın dönüm noktasını bekliyorum inşallah en kısa zamanda gelir.bekliyorum.

Tabi ki babamı kaybetmem hemde durup duru iken hiç bir hastalığı yok iken

Yaptığım trafik kazası benim hayatımı gözle görülür bi şekilde değiştiren dönüm noktası oldu.