Hayatında yakaladığın en büyük başarı nedir?

Hayatında yakaladığın en büyük başarı nedir?

Hayatımda yakaladığım en büyük başarı bir arkadaşım canına kıyacagı sırada onu bu olaydan vaz geçirmem olmuştu.

Hayatımda yakaladığım en büyük başarı kitabımın yayımlanmasıdır. O an kabul görüp, yazılarım kitap sayfalarıyla buluştuğunda aşırı heyecanlanmış ve mutlu olmuştum.

Hayatımda yakaladığım en büyük şans üniversiteyi ilk senemde kazanmaktır. Mezunlar kalıp uzatsaydım şimdi 1 sene kaybın olacaktı.

Hayatımda en büyük yakaladığım başarı Aydın ilinde bir amatör takımda futbol oynarken Fenerbahçe spor kulübüne transfer olmaktı. Ancak Fenerbahçe de çıktığım ilk maçta çapraz bağlarımın kopmasından dolayı futbolculuk hayatımın sona ermesi. Bu iki durum hem en büyük başarım hemde en büyük talihsizliğim olarak hayatım da önemli bir yere sahip durumundadır.

Rozasea hastası birisi benim önerilerimle %100e yakın iyileşti.Bu büyük bir başarıdır bence

Hayatımda yakaladığım en büyük başarı,bir halısaha maçında dört gol ve dört asistle oynamaktır.

Hayatımda yakaladığım en büyük başarı benim için ilk üçe girip hediyeler almak.

4 senede bitirilmez bu bölüm diyorlardı ben sene kayıpsız bitirdim bu olabilir sanırım.

Yıllardır hayalini kurduğum aşık olduğum adamı hayatıma kattım. Benim için en büyük başarı, şans budur.

Nişanli olmam :joy:

Yakaladığım en büyük başarı çok sağlam bir idealin içinde bulunmamdır.

Hayatımda yakaladığım en büyük şans üniversiteyi ilk senemde kazanmaktır. Mezunlar kalıp uzatsaydım şimdi 1 sene kaybın olacaktı.

Hayatımda yakaladığım en büyük şans üniversiteyi ilk senemde kazanmaktır. Mezunlar kalıp uzatsaydım şimdi 1 sene kaybın olacaktı

4 yıllık ilişkinin başlamasına sebep olmak

Güvenlik olarak işe başlamam hayatımda yakaladığım en büyük başarıdır. Sonunda bir işim, bir görevim olduğunu anladım. Sorumluluk alacak kadar büyük bir yaşa geldiğimi kavradım.

Sanırım üniversiteyi bitirmek başka aklıma birşey gelmiyor:slight_smile:

Hayatımda yakaladığım en büyük başarı 5 kişiyle aynı anda kavga edip dayak yememem galiba aklıma başka birşey gelmiyor

Kötü alışkanlıkları bırakıb namazıma döndüm elhamdulillah. En büyük başarım bu

hosteslik sınavlarına girip bu sınavı kazanmam ve hostes olmamdi