Hayatınız güzel geçiyor mu?

Bu hayatta en çok neler yapmak istersiniz?

İşsiz olunca ne kadar güzel geçebilir ki maalesef geçmiyor.Üniversite okusanda okumasan da bir işe yaramıyor işlerim rast gitmiyor maalesef evrene güzel mesaj yollayın diyorlar ama yollasamda bir şey olduğu yok. :slight_smile:

Haklısın mesela ben ünüversite bitirdim ve kendi iş yerimi kurup şirket açtım şuan kafam rahat biraz :slight_smile:

Çok güzel girişimcilik her zaman iyidir kendi işinin patronu oluyorsun başarılar dilerim :slight_smile:

aynen öyle oldum hayırlısı olur hakkımızda umarım :blush:

bide bu referans nasıl oluyor? Deniyorum yapamıyorum bilgin varmı?

Şükür iyiyim ama güzel geçiyor mu kısmı maalesef katılmıyorum.

@KAYAA#757422 Monoton.

@Mavis#760374 oda iyi.

Kendi arabamla hem iş yapıp hem ülke ülke gezmek isterdim o zaman daha güzel geçerdi

@KAYAA#760411 Hiç sanmıyorum.

Hayatım iyiydi kötüye gitmeye başladı sonra birden. Şimdi ortalarda ama kötüye gitme olasılığı da çok yüksek hala. Dengeyi kurmak isteyen kim pehh üç günlük lanet olası dünya.

Hayatım güzel geçiyor. Bu kadar umutsuz olmayın. Bende artık düşünmekten psikolojimi bozmuştum fakat özel bir hastane de işe başladım. Hem işim çok güzel, hem şartları çok güzel. Umudunuzu asla kaybetmeyin
:heart:^_^:pray:

Geçiyor bence benim için şu dönemler iyi ve güzel sadece meslek sahibi olup olmama konusunda biraz tedirginim

Aslında ne yaparsak monoton bir hayat oluyor bence.

umarım dilediğiniz herşey gönlünüzce olur.

Hayatım şuan daha ne kadar kötü olabilir diye düşünüyorum inandığım tüm dostları yanımdan tek tek gitti en önemlisi de sevdiği kız oysaki bana her zaman yanındayım demişti hayat çok garip yeri geliyor sizin için ölüyorlar yeri geliyor sizi tanımıyorlar insan oğlu işte, Umarım her şey gönlünüzce olur.

emin ol bende bu cağdan nefret ettim.

Şu anki halimden memnunum biraz daha iyi olursa da tadından yenmez. Çok şükür.

Güzel geçiyor hayatım çok şükür.