Hayatınızda olmazsa olmaz dediğiniz şeyler nedir?

Hayatınızda olmazsa olmaz dediğiniz şeyler nedir , neden olmazsa olmazınız?

Umudum, hayallerim, ailem, kedim hepinizi severim. Bunlar olmazsa insan kendini eksik hissetmeye başlar.

Tabiki Çikolata

Benim için olmazsa olmazdır

Çikolata herşeydir,moralleri düzeltir,yaşama duygusunu geri kazandırır,mutlu eder

Hayatımda olmazsa olmaz dediğim şeylerin başında ailem gelir ailem benim için en değerli hazinedir iyi günde kötü günde daima onların yanındayım desteğim.Sevdiğim insanları da çok önemsiyorum onlar başımın tacıdır.Birde olmazsa olmazım doğa ve hayvanlardır.Ben apartmanları bunaltıcı yerleri sevmiyorum doğallık samimiyet seviyorum müstakil veya bahçeli evleri seviyorum.Yeşile aşığım, hayvanları çok severim kedi köpek besliyorum sürekli onlara yiyecek koyarım.Birde kahve tutkunuyum çok kitap okurum ve kahve içerim :slight_smile:

Tabikide sağlık! Önce kendim sonrada ailemin sağlığı.

Hayatımda olmazsa olmaz dediğim şeylerin başında çocuklarım geliyor öncelikle onların sağlığı ve mutluluğu benim için çok önemli tabiki eşimde aynı şekilde vazgeçilmezim.

Öncelikle kanım canım olan oğlum sonrasında ailem, sağlığım, huzurum. Bunlar olmazsa hayatın neşesi de olmaz.

Hayatta olmazsa olmaz dediğim şeylerden biri de ailem ve çevredeki sevdiğim dostlarımdır. Benim için en değerli varlıklar onlardır.

Ailem, sevdiklerim, arkadaşlarım şu hayatta onlar olmazsa olmazlarımdır.

Benim icin ailem.Duygularim.hak ve adalet,dostlarim,inanclarim olmazsa olmazlarimdir.

Futbol ve ailem. Hayatimda tek olmaz diyecegim seyler bunlar, oynarken ve onlarla zaman gecirirken mutlu oluyorum.

Hayatta olmazsa olmaz dediğim ailem vardır, cep telefonum vardır ve son olarak kitaplarım vardır. Bu üçlü olmadan kendimi mutlu hissedeceğimi hiç zannetmiyorum, benim için olmazsa olmazlarım ailem, cep telefonum ve kitaplarımdır.

Ailem olmazsa olmazdır ama hayat öyle ki herşeye rağmen her zaman devam ediyor. O yüzden hiç birşeyi bu katagoriye sokmamak lazım

İnsan olarak cevap vermeme gerek yok sanırım. Çünkü aile ve arkadaşlar gibi klasik cevaplara dönüyor o zaman.
Benim hayatımda olmazsa olmazım kitaplarım, kalemim ve defterlerim. Onlarsız bir dünya hayal dahi edemem…

Bence her şeyden önce aile gelir.Bu yüzden aile verilen önemi diğer tüm şeylerden önce öngörmeliyiz.

İnsan öyle şeylerden geçiyor ki kimi zaman en sevdiğiniz hobilerinizden bile vazgecebiliyorsunuz. Bazen birileri hayallerinizi,ideallerinizi elinizden aldığında çaresizce bekliyorsunuz. İşte o zaman böyle bir soruyla karşılaşınca yazacak birşey bulamıyorsunuz.

Herşeyin başı sağlık. İnsanlar hayatı boyunca para için çalışır. Daha sonra dünyaları verse sağlığını geri alamaz.

Hayatımda hiç olmaz dediğim kızım, eşim birde sigara.Maalesef sigara hiç olmazsa olmaz dediğim.

Ailem,eşim,köpegim,kitaplarım,çikolata ve telefonum.

Koca evrende bunlar olsun başka birşey aramam ve yokluğunu hissetmem.

Hayatımdaki olmazsa olmazım ailemdir ve sevdiğim kişi