Hayatta hiç bitmesini istemediğiniz bir şey var mı?

Bu hayatta hiç bitmesin dediğiniz birşey var mı ?

Mesela ben hayatımın bitmesini istemiyorum ölmeyi istemiyorum.

Bitmesini istemediğim iki şey var. Bunlardan ilki ömür ki o da önünde sonunda maalesef bitecek. Diğeri de aşk. Önünde sonunda o da sevgiye ya da dostluğa dönüşüyor. Şimdilik huzurum bitmesin bu bana yeter.

Erkek arkadaşım yanındayken zamanın bitmesini hiç istemiyorum zaman dursun istiyorum.

bu hayatta bitmesini istemediğim şey ailem ile nişanlım ile mutlu bir hayatın devamı

bence arkadaş ortamı bir de baba parası. Bence daha ötesi yoktur ya…

Benim sevdiklerimin omru hic bitmesin istiyorum

Derdim hiç bitmesin. Derdim ne zaman biterse ben kendimi unuturum ve bir gün gaflete düşerim. Ayakta kalabilmek, uyanık olabilmek dert ile mümkün.

Bitmesini istemediğim şeyler tabii ki en başta para, İnternet ve sağlık.

Madem mümkün olmayan hayaller kuruyoruz benim de vardı öyle bir hayalim. Örneğin anneme ömür biçilmesin isterdim. Şimdi bir de oğlum var kollarımda uyuyor şu an. Bazen diyorum hep böyle kollarımın arasında kalsa da onu her türlü kötülükten korumam mümkün olsa. Lakin onu yeteri kadar sevmeye ve erdemli, ahlaklı dürüst bir insan olarak yetiştirmek için bile ömrüm vefa etsin diye dua ediyorum.

Evet var ömrüm bitmesin ve sevdiğim adam yanımdan gitmesin

sevgi dostluk mutlu bir aile hic bitmesin istedigim seyler

Sevdiğim insanla ve çocuklarımla geçirdiğim anlar birde yazın deniz, kum, güneş, tatil hiç bitmesin.

Sevdiğim dostumla arkadaşlığım hiç bitmesin istiyorum ama nedense bitiyor her seeferinde anlaşamıyoruz yada beni sevmiyor.

Beni seven insanların sevgisinin bitmemesini isterdim ama olmuyor.

hayatta ailenin bitmesini yok olmasını istemem ama her can ölümü tadacaktır

ben hayatımda bitmesini istemediğim şey mutluluktur benim için o önemli