Hayatta karar alırken zorlanır mısınız? Size göre alınması en zor karar nedir?

Hayatta karar alırken zorlanır mısınız?Size göre alınması en zor karar nedir?İnsan karar alırken ne gibi ölçütler kullanılır?İnsan karar alırken neden zorlanır ?Karar alırken nelere dikkat etmeliyiz? Aldığınız kararı danıştığınız biri var mı ya da karar alırken ilk kime danışırsınız? Açıklayınız.

karardan karara değişir hayatımı büyük bir şekilde etkileyecek bir kararsa çok düşünerek karar veririm en iyi karara ulaşmaya çalışırım.

insan hayatını için kararla alır karar bazen acı bazen üzün bazende mutluluk getirir bazen karar alınke yanlış şeylere de oluyor onu için iyi düşünüp almamız gerekiyor karar alırken ailede danışım alır

Hayatta zor kararlar almak insanları kötü etkiler. Yüreğiniz istemiyordur ama mantığınız sebebi ile mecbur kalıyorsunuzdur.

Eğer çok kompleks bir karar değilse zorlanmam. Kompleks karar ne olabilir dersen de sevdiklerin arasında seçim yapmak derdim sanırım.

Genelde karar alırken zorlanmam. Basit kararlar da olsa zor kararlar da olsa bir şeyi illaki seçer ve ona odaklanırım

Kararı olayın durumuna göre ve geleceği etkileyip etkilemiyeceğine göre değişir önemsiz bir olayda karar verirken çok düşünmeden bir karar verebilirsin fakat önemli olan şeylerde uzunca bir düşünür ona göre bir karar veririm.

Bu o anki alınacak karara bağlıdır genelde karar alırken zorlanmam ama konu ciddi ise zorlanırım.