Hayvanların mama kaplarını almaya çalışan adamı beyzbol sopasıyla dövdü

Gaziantep’te bir kadın sokak köpeklerini beslerken bir adamın mama kaplarını almaya çalıştığını görünce beyzbol sopasıyla dövdü

">

Ya bir insana o kabın nasıl bir zararı olabilir o mamayı alıp ne yapacak acaba Bi sorulması gerek ya bu ne vicdansızlıktır yazıklar olsun.

Hayvanlara karşı aşırı derecede bir merhametsizlik hakim. Ya ne zararları var anlamıyorum ki? Ah bir anlayabilsek onları…

Tek kelimeyle hak etmiş hayvanların yediği bi kap mamaya’da göz dilersen yeri gelir o uzattığın elinide böyle yamulturlar.

Şiddete hayır öncelikle ama bu adam gerçekten bu hareketi yaptıysa fazlasıyla hak etmiş bence. Bir tek hayvan mamasına göz dikilmemişti o da olmuş.

Hayvanın mamasını niye çalarsın ki zaten. Ülkemiz ekonomik koşullar sebebiyle öyle bir hal aldı ki millet her şeyden kâr etmeye hırsızlık ve usulsüzlük yapmaya başladı.

Hayvanlatın yediği kabın ona zararı nedir bunu sormak lazım o kişiye. Ne yazık ki toplum içinde böyle insanlar fazlalıkla mevcut. Hayvanın kendine olan zararını düşünürken kendinin hayvan için olan zararını göz ardı eden egoist insan. Tam anlamıyla layığını bulmuş denilecek bir durum. Onlara faydan yoksa zararında olmasın bir zahmet. Senin yaşama hakkın varsa onunda yaşamaya hakkı var.

Hayvanlatın yediği kabın ona zararı nedir bunu sormak lazım o kişiye. Ne yazık ki toplum içinde böyle insanlar fazlalıkla mevcut. Hayvanın kendine olan zararını düşünürken kendinin hayvan için olan zararını göz ardı eden egoist insan. Tam anlamıyla layığını bulmuş denilecek bir durum. Onlara faydan yoksa zararında olmasın bir zahmet. Senin yaşama hakkın varsa onunda yaşamaya hakkı var.

Yahu hayvancağızların mamasıyla ne alıp veremediğiniz var anlamıyorum. Bir insan hayvanların karnını doyurmasından neden rahatsız olur anlayamıyorum. Şiddeti desteklemiyorum ama adam da dayağı hak etmiş arkadaş.

Şiddeti hiçbir şekilde hoş görmesem de eline sağlık diyorum. Zavallı hayvanlardan ne istiyor anlamıyorum. Onlarda can taşıyor.

Vallahi helal olsun demek isterdim. Beyzbol sopası yaratıcı olmuş yalnız. Adam neye uğradığına şaşırmıştır yalnız.

Beyzbol oynanmadığı halde beyzbol sopası satışlarında rekor kıran bir ülke olarak bu sopanın ilk kez yerinde kullanıldığını düşünüyorum.

İnsanların, sadece bir seneliğine sokak hayvanları ile yer değiştirmesini dilerdim.

İkisinin yaptığı çok mantıksız ve örnek olmayan davranışlar. Yani yanlışa yanlışla karşılık verilmiş.

İnsanlık ölmüş dedirten bir olay daha.İyilik yaptığı için çekemediği dövdü belkide kim bilir.