Her aşk bir gün biter mi?

Her aşk bir gün biter mi?

">

Elbet biter. Dünyanın bir sonu varken ne aşk kalır ne başka bir şey. Aşk geçici sevgi kalıcıdır.

Bir gün her aşk bitebilir fakat yaşanılan güzel anılar hatıra olarak kalacaktır.

İnsan hayatı boyunca bir kişiyi sever ve bu aşk sonsuza kadar sürer fiziksel olarak ayrılmalar olsa da.

Her aşk bir gün bitmeye mahkumdur ama aşk sevgiye dönerse sonsuzdur. Aşk evlikle taçlanabilir ama sevgiye dönmezse sorundur çünkü elbet bir gün o kalpteki heyecan biter. Elbette Çok ender sürdüren olabilir ama bu milyarda falan bir bile değildir.

Yanı bence biter şu anki hayatımızda bitmese bile herkes bir gün ölcek

Aşklar evet mutlaka bir gün biter zaten aşkın ömrü 3 yıldır 3 yıl sonra bitiyor :joy:

Hissedilen aşka göre değişir yani gerçek bir aşksa biteceğini sanmıyorum sadece eski heyecanı isteği kalmamıştır.

Aşk bir sudur , Ömerli barajıdır.Fazla içilirse biter.

Aşk geçici bir duygudur, günü gelince biter, sevgi ve saygı devam ediyorsa evlilik’te devam edecektir.

fanı dünyada yaşarken aşkın kalıcı olucagini dusunemeyiz fakat yaşadığımız sürece asklarimiz hep daim olacaktır.

Maalesef biter aşkın ömrü 1 veya 2 sene sonra eğer şanslıysanız sevgi kalıyor ama sevgi aşktan daha kıymetli bana göre hatta umursamak birini görmezden gelmemek Çok çok daha kıymetli

Her aşk bir gün biter fakat sevgi sonsuzdur aşık olduğunuz kişiye olan aşk biter ama onu sevmeye devam edersiniz

her şeyin olduğu gibi aşkında bir ömrü var baki olan ise sevgi.

her şeyin bir sonu olduğuna inananlardanım. deli gibi sevseniz de, dillere destan bir aşk yaşasanız da üzgünüm ama gün gelecek bitecek. realist düşünelim arkadaşlar, ölüm diye de bir gerçek var. ha tabii o ünlü şarkıdan bir kesit olarak hatıraların kalacağında hemfikiriz…

Bitmez diye düşünüyorum çünkü çok seviyorsan bir kişiyi ama evlilik aşkı bitiriyor diyorlar evli olmadığım için bilmiyorum

Gerçekten aşk ise bitmez sadece ilk günün hevesi kalmaz

Bitermi bitmezmi bilemem ama bazen bir müzik,bazen bir koku,bazen bir kelime,bazen bir hitap,bazen bir resim içinde gizlenmiş olarak bir ömür karşına çıkacaktır.

her aşk bitmez cunku bazı aşk sevgiyle bağlanır

kesin bir cevabı olmayan bir soru daha tabiki ciddi olmayanlar biter ciddi olanlar ise sadece ölüm tarafından biter