Her kadın şımartılmak ister mi?

Kadınlar ilişkilerde şımartılmayı bekler mi ?

Bence kişiden kişiye değişebilir. Genel anlamda bayanlar şımartmak istiyor.

Kesinlikle ister. Tam nedenini bilmemekle birlikte muhtemelen üzerine düşkünlüğünüz ona ayrı bir keyif veriyor.

İlgi ister , sevilmek ve sevildiğini hissetmek ister , merhamet ister , başını omzuna koyunca saçının okşanmasını ister , saygı ister , yan yanarken deliler gibi eğlenmek ister , kavga edince biraz çabaladığını görmek ister kadın.

Sevgilisi olanlar daha iyi bilir. Ama genelde kadınların ilgiyi çok seviyor. Kim tarafından olduğuna çok dikkat etmiyorlar. Yeter ki ilgi olsun onlar için.

Evet kadınlar ilgiyi, Sevgiyi, şımartılmayı ister, seviyor bir de sevdiği tarafından oldu yani.

Çok ilgisiz bir erkekse karşıdaki her kadın biraz ilgi ve şımartılmak ister. Ilgilenilmek, sevilmek ister bence.

Kadınlar her şeyi ister. Zaman gelir kıskanılmak ister, zaman gelir dışarı çıkarılmak ister, zaman gelir pahalı hediyeler ister, zaman gelir şımartılmak ister. Bunun bir sonu yoktur. Kadın habire bir şeyler ister. Erkekler de yapmak zorunda kalır. Bizim kaderimiz bu sanırım kadınları mutlu etmeye çalışmakla ömrümüz geçiyor.

Bunu sadece kadınlar değil erkekler de ilgi bende olsun ister ama kadınlar bundan biraz fazla ister şımartılsin ilgi bende olsun yaptığım şeyler takdir görsün ister .

Şımartılmak istemenin temelinde sevildiğini fiili olarak görme arzusu yatar. Bu nedenle sadece kadınlar değil o çok sağlam duran ağlamayan, üzüntüsünü göstermekten uzak duran baba figürlü karakteristik yapıdaki erkekler dahi şımarmayı öylesine çok arzular ki …

yerine göre ve dozunda her kadın şımartılmayı hak eder şımartılmanın altında yatan temel neden de önemlidir günümüzde çoğu kadın şımartılmak istiyor bence aşırı şımartılmak hiç iyi bir fikir değil

Evet her kadın şımartılmak ister zevk alır onlar mutlu olurlar şımartılınca sonra tepene çıkarlar ama bunu unutma😉.

Şımartıcak birisi yok :slight_smile: olursa eğer kıskanıp, onu değerli hissettiricem tabi hakederse. Sevmeyi sevilmeyi bekler hakederler, erkeklerde bunu hakediyor hani nerde şimdi adalet?

Modern çağın mitlerinden biri… Her kadın değer görmek ister saygı duyulmak ve ciddiye alınmak ister. Şımartılma beklentisi sadece nadir zamanlarda gerçekleşen bir olgudur.

sana cevap vermekten çekinir insanlar. Ne dedin sen deyip şaplaği yeriz herhalde :grinning:

Tabiki kadınlar ilgi beklerler ,şefkat beklerler, şımartılmak isterler. Aynı şeyleri erkeklerde isterler ilgi olmadan sevgi olmaz. Sevdiğin insanı düşünmek önemsemek bunlar güzel şeyler ince ruha sahip insanların yapacağı şeyler.

kesinlikle hayır. Yaşım gereği deneyimim yok fakat şöyle bir kafamda canlandırıyorum da, böyle bir genelleme gerçekten yanlış. Bütün kadınlar şımartılmak istemez, gerek büyüklerim gerek arkadaşlarım arasından olsun aralarında çok sert mizacı olanlar var ve o tarz insanların şımartılma ihtiyacı duyduklarını sanmıyorum. Aksine öyle bir sululuk yapsan şöyle bir bakıp tokadı geçirecekmiş gibi duran kadınlarımız var. Yani tabii ki herkes sevilmeyi ve ilgi görmeyi ister fakat şımartmak kelimesini tartışıyoruz. Belki de kelimeye bakış açım yanlıştır fakat ben her kadının şımartılmaya ihtiyacı olduğunu da düşünmüyorum. Bir erkeğin ne kadar ilgiye ve sevgiye ihtiyacı varsa kadının da o kadardır, belki bir tık fazla yaradılış gereği, ama her şeyin fazlası tadı kaçırır.

Her kadın özeldir. Özel olan her kadın az çok şımartılmak ister. Bu onların en doğal halleridir .

Kadınların ruhunda simartilmak duygusu vardır. Bu onları ne kadar simarttiginiza da bağlı aslında.
Dozunu iyi ayarlamak gerek. Fazla simartilmasi iyi değildir.

Tüm kadınlar için geçerli olduğu düşünmüyorum, tabii ki genellikle; küçük sürprizlerle şımartılmayı, erkeği tarafından ayrı bir yeri olduğunu bilmeyi ve bunu hissetmeyi arzularlar. Güven duymak, sadakati bilmek ve huzur içinde bir ilişki sürdürmek isterler. Özel günleri taçlandırmak isterler.
Kadında ödül arzusu oluşabilir; yaptığı, özendiği güzel şeyler karşısında partneri tarafından ödüllendirilmek ister. Ödülden kasttettiğim pırlantalar, hediyeler, çiçekler değil; güzel sözler, takdire yönelik cümleler duymak gibi.