Her kadında olması gereken bakım ürünü/ürünleri nelerdir?

Her kadında olması gereken bakım ürünü/ürünleri nelerdir?

durulanmayan saç kremi, saç yağları, doğal renk ruj, maskara

Ruj , fondöten , allık , oje, ıslak mendil ve en önemlisi kapatıcı. Muhakkak olması gerekli.

Tonik, yüz maskesi, nemlendirici ürünler, bakım yağları, tercihe göre makyaj malzemesi.

Kremler, losyonlar, nemlendirciler, tonikler, makjay ürünleri,

Benim ihtiyaç duyduğum bakım 0rünleri besleyici sabunlar, nemlendiriciler ve ağız bakım ürünleri ve deodorant. Bunlar dışında olmazsa olmazım yok. Çünkü Yüce Rabbim herkese bir güzellik vermiş. Bunu çeşitli maddelerle bozmak iyi bir şey değil.

kadınların yanında mutlaka parfüm olmalı. Bazi kadınlar aksama kadar inşaattır alın teri dökmüş gibiler. Saçları temiz olmalı yüzleri yataktan yeni kalkmış uykusunu alamamış gibi olmamalı. onun dışında bir kadının çok fazla şeye ihtiyacı yok

Nemlendiriciler, peeling , tonik, yüz maskesi, makyaj malzemeleri az olsa dahi gibi birçok malzeme sayılabilir.

Bakım ürünü diyorsanız kesinlikle ruşur taşı kullanmayan kadınlara da öneririm. O kadar güzel ki , İranlı kadınlar kullanıyor bu taşı. Birde sudo crem var bunu da sivilce için kullanabilirsiniz.

Nemlendirici yüz yıkama jelleri lip balm ve deodorant ve saç serumları mutlaka olmalıdır.

her kadında bakım ürünü olarak muhakkak parfüm, nemlendirici kremler, saç bakım ürünleri bulunmalıdır.

Cilde uygun bakım kremi, maske, tonik, peeling, dudak balmı, tırnak koruyucu, serum gibi sıralayabiliriz.

• Maskara
  • Fondöten
  • Islak mendil
  • Krem
  • Yüz maskesi
  • Dedorant
  • Pudra
  • Cımbız
  • Saç kremi , el yüz kremi ,vücut kremi anlaşılan krem yani krem şart :smile:

Yüz temizleme jeli,toniği, maskesi, nemlendirici, doğal sabun, krem, serum, saç maskeleri ve kremleri,yağlar.

Her kadın dediğimiz zaman bütün kadınları kastediyor. Fakat bakım ürünleri her kadında olmayabilir. Çünkü bazı kadınlar bakım malzemelerini ihtiyaç duymuyor. Örneğin ben nemlendirici hariç hiçbir bakım malzemesini kullanmıyorum.
    Yine de bazı kadınlarda bakım için ihtiyacı olan şeyler.

• fondöten
  • ruj
  • nemlendirici
  • maskeler
  • ıslak mendil
  • Makyaj temizleme suları
  • parfüm
  • - deodorant
  • - rimel
  • - likit
  • - Yani kısacası Kozmetik ve makyaj ve malzemeleri.
  • Her kadın dediğimiz zaman bütün kadınları kastediyor. Fakat bakım ürünleri her kadında olmayabilir. Çünkü bazı kadınlar bakım malzemelerini ihtiyaç duymuyor. Örneğin ben nemlendirici hariç hiçbir bakım malzemesini kullanmıyorum.
    Yine de bazı kadınlarda bakım için ihtiyacı olan şeyler.

• fondöten
  • ruj
  • nemlendirici
  • maskeler
  • ıslak mendil
  • Makyaj temizleme suları
  • parfüm
  • - deodorant
  • - rimel
  • - likit
  • - Yani kısacası Kozmetik ve makyaj ve malzemeleri.
  • Her kadında olması gereken bakım ürünü bence, yüz temizleme jeli, makyaj temizle toniği, nemlendirici krem, ve bence en önemlisi süreklide yanında taşıması gereken şey dudak balmı.

Parfümler, deodorantlar, rimel, yüz yıkama jelleri bunlar bence olması gereken ürünler.

kesinlike öncelikle her kadının bir nemlendirici krem kullanması gerekir. Çirkin kadın değil her zaman bakımsız kadın vardır. Cildimiz yaşlanmaması için haftada 1-2 defa bile olsa bakım yapmamız çok ama çok önemlidir.