Her sabah yatağınızı toplamak saçma mı?

Sizce her sabah bozulan yatağınızı düzenlemek saçma mı?

hayir degil duzen guzeldir daginik bir yataga gitmek istemem asla

Bence saçma ya. Akşam olunca yine yatacaz. Ne gerek var yani düzeltmeye.

Hayır saçma değildir. Bu açıdan bakarsak öleceğimizi bile bile yaşamak bile saçma gelir insana. Düzen her zaman iyidir. Yine bu açıdan bakılırsa o zaman evimizi de sadece misafir gelmeden 10 dakika önce toplamamız gerekir. Sonuçta bizden başka kim görüyor değil mi? :slight_smile:

Bence degil insanın hergün kalkıp yatağını odasını toplası gerekir ama bazı insanlar eringenc tabi

Açıkçası dağınık bir yatağın içine girmek bana çok saçma gelir o yüzden, yatağın kapanması bence en doğru olanıdır. Eve biri gelse ve açık yatağı görse çokta ayıp olur.

Calistigim donemde sacma bulurdum. artik evdeyim pekte sacma degilmis.

Sürekli dağınık olması hijyenik değil ve kumaşlar aşırı şekilde deforme oluyor diğer türlü. Karışıyor, bozuluyor . mekanın autasını da olumsuz etkiliyor.

Kesinlikle değil bozuk yataği kullanmak istemm o yüzden kesinlikle duzenliyorum

Bu aile yaşantısıyla ve eğitimle ilgili bir problem. Aslında her ebevein çocuğunun düzenli olmasını ister ama yeterli çabayı göstermez.

Bence değil yorganı açıp içini sicak bulmak güzel :relaxed::relaxed::hugs:

Hayır saçma değil. Aksine güzel bişey ama bazen üşeniyorum.

Her kalktığımda önce yatağımı toplarım. Yatağımı toplamayı üşenmem 1 dk bile sürmüyor sonuçta.

Hayir neden sacma olsunki hayat bize temiz ve duzenli olmamizi saglar

Hayır, saçma değil.Sabah uyandığımızdan itibaren düzenli ben disiplinli olursak gerisini güzelce devam ettiririz.

evet çok saçma. Akşam olunca yine yatacağım. Peki neden topluyorum yatağımı ki :wink:

Alışkanlık meselesi ama bence saçma ya zaten akşam bozulacak tekrardan

Hayir. Hatta “Aslan yatağindan belli olur” diye bir atasözü bile var.

tabiki gerekli duzen iyidir aksam geri yatacagiz diye yapmazsak o zaman nasilsa geri yemek yiyecegiz diye tabak tencereyide yikamayalim nasilsa yine batacak

ben surekli topluyorum toplamak da lazim aile ortaminda nasil bilmiyorum ama
3 kişi ile ayni evde yasiyorsaniz toplamak gerekir