Herkes hak ettiği gibi mi yaşıyor?

Bu hayatta herkes hak ettiği değeri görüyor mu? Hayattan beklediğinizle yaşadığınız aynı mı?

Herkes hakettiği gibi yaşamıyor maalesef. Dünyadaki binlerce masum çocuk açlıkla boğuşuyor. Herkes hakettiği gibi olsaydı bu kadar masum çocuk birçok haktan yoksun olmazdı.

Herkes dünyada zorluk çekebilir haketmeyebilir ama mükafatını alacaktır.

Bu göreceli bişey. Ama kime sorsan hakkettiği gibi yaşadığını söylemez diye düşünüyorum.

Malesef herkes hak ettiği gibi yaşamıyor. Herkes hayatı hayallerine uygun değil başkalarının hayallerine hizmet etmek için yaşıyor.

Herkes hak ettiği yaşayamıyor.Kimileri ise hak ettiği gibi sürüyor sefasını.

Bence hayır. Bu hayatta hakettiğinin çeyreğini alamayan çok insan var. Tam tersi haketmediği halde çok iyi yerde olanlar da çok fazla.

Ben hak ettiğim yerde olduğumu düşünüyorum ama bu iyi değil daha fazla çabalayarak daha iyi yerlere gelebilirim herşey bana bağlı istersem yaparım.

Herkes hak ettiğini yaşaması için karşısına ona haddini bildiren biri çıkması lazım.

Ben hayal ediyorum fakat herzaman tam tersi oluyor. Tam hersey istedigim gibi gidiyor derken güvendiğim dağlara kar yağıyor. yani herkes hakkettiğini yaşasaydı bu kadar saçmalamazdı insanlar.

kime göre?neye göre hakettiği gibi yaşıyor ki bence kimse yaşamıyor sadece yaşadığını tahmin ediyor hiç de mutlu olacağımız bir ülkede yaşamıyoruz sadece vatanıımız diye bırakmıyoruz.

Yok valla ben hakettiğim yaşamı yaşadığımı düşünmüyorum açıkçası ama bu Allahın taktiri tabi

Evet herkes hakettiği gibi yaşar. Ne ekersen onu biçersin hesabi.

hayır kesinlikle herkez hak ettiği gibi yaşamamakta. kötüler malesef zefküsefa içinde yaşıyor. müslümanlara zulm eden kafirler zevküsefa içinde yaşıyor. bu dünya iyilere cehennem kötülere cennet. ahiret iyilere cennet kötülere cehennem. kötülere yaşasın cehennem. ahiret için söylüyorum.

Kimse hak ettiği gibi yaşamıyor. Bombadan kaçarken ölen insanların hak ettiği bu değildi. Amerika kıtasındaki yok edilen Kızılderililerin hak ettiği de dışarıdan gelen caniler tarafından öldürülmek değildi.

herkes hak ettiği gibi yaşaşsa mutlu olmayı hak edenler mutlu olurdu haberlerde hep iç karartıcı haberler sunulmazdı

Hayır genelikle hak ettiği gibi yaşamıyor. Herkes hak ettiği gibi yaşasaydı masum olan hiç kimse ölmezdi. Çocuklar istismara uğramaz ve mutlu yaşardı.

Hayır eşit şartlarda yaşadığımızı düşünmüyorum ne yazık ki

Tabiki hayır. Herkes hak ettiğini yaşamıyor belki de yaşadığını düşünenler vardır ama asla gerçekten yaşamıyordur. Ya da belkide bu bizim ülkemiz için geçerlidir. Kadınlara yapılan onca şeyden sonra yapanların gerçekten bedel ödediğini ve hak ettiklerini yaşadıklarını düşünmüyorum. Bilinçli her insanın bunun farkında olduğunu düşünüyorum.

Bence Hak ettiğini yaşanyanda yaşamayanda kimisi çalışıp didinip emek verip hak ettiği gibi yaşıyodur diğer yarısı istisnalar zaten.