HES kodu ile "evet" dediler.

Coronavirüs vakalarının artış gösterdiği Samsun'da çiftlere nikahta “evet” demeden önce HES kodu soruluyor ve eğer sorun yoksa nikah kıyılıyor.

">

Ne olur ne olmaz garanti işe bakacaksın tabi ki de. HES kodu hayatımızın her yerine girmeye başladı. Yeni dünya düzeni miti gerçek olma yolunda ilerliyor bence.

Artık HES kodu hayatımızın bir parçası oldu.Sorulması gayet mantıklı olmuş.Daha dikkatli olmamız gerek

Teknolojiye bak be adamlar yapıyor bu işi , ne diyelim etkileyici bir haber olmuş Allah gelinin de damadın da mutluluğunu daim etsin inşallah. Çok güzel bir gelişme çok güzel bir haber olmuş.

Bu ne saçma bir şey böyle. Mantıklı diyenler neye mantıklı dediğinin farkında mı? HES kodu denen zımbırtı korona ile ilgili değil miydi? Evlenirken HES kodu mu sorulur? Oldu olacak insanların ensesine de hayvan damgalar gibi karekod damgalayın tam olsun.

Katılıyorum, aynen yazmak istediklerimi yazmışsın.
Artık ağlanacak halimize gülüyoruz değil, halimize göbek atıyoruz diye değiştirmek gerekli. Milletçe bir akıl tutulması yaşıyoruz ya Allah’tan hayırlısı bakalım.

eh yani biraz mantıksız biraz da mantıklı denilebilir. zaten bu süreçte bekleyemeyip evlenenler daha mantıksız. sanki tüm millet bekledi bekledi korona başlayınca evlenmeye karar verdi gibi. bir evlenme yasağı çıktı millet sanki anası bacısı ölmüş gibi tepki gösterdi. hala da evlenmeye devam ediyorlar. anlamıyorum bu insanları.