Hiç yaptığınız kötülüklerin bedelini sevdikleriniz ödedi mi?

Hiç yaptığınız kötülüklerin bedelini sevdikleriniz ödedi veya ödettirildi mi? Bu durum size ne hissettirdi? Örnek verir misiniz bu hususta?

Hayır . Böyle bir şeyi insanın hayat boyu sırtında yük olur.

Yok kimseye kötülük etmedim insallah da etmem edersem de ben ödeyim sevdiklerim degil

Benim yaptığım kötülüklerin bedeli yine ben öderdim ve halen ödüyorum.

Hiçbir zaman öyle bir durum yaşamadım çünkü bir kötülük yapacaksam da bedelini ben ödemeliyim.

Allah korusun suana kadar kimseye kotuluk yapmadim yapmamda sunku biyiyorumki muhakkakki eden bulur

Şuana kadar bütün yaptıklarımın bedelini ben ödedim tek başıma sevdiklerimi katmak istemem kendi sorunlarıma.

Hayır ama böyle bir duruma düşmek istemem sevdiklerimin saçları nin teline zarar gelmesine dayananmam

Hayır kimseye bedel ödemedim, kötülüğüm yok çünkü.Benim kötülüğüm, zararım ancak kendime.

Kefil olduğum bir arkadaşım borcunu ödemediği için borç benim üzerime kaldı. Eşimin arabası benim üzerime olduğu için haciz geldi. Yaptığım hatanın bedeli eşime kaldı

Hiç böyle bir olay yaşamadım yaşamak da istemem çünkü insanın kendi kendine yaptığı bir kötülük olur bu.

Vicdan azabı çekerim öyle olursa elimden geleni yaparım onun benim yaptığım hata dan ceza çekmemesi için

hayır ödemedi iyiki de ödemedi kendimi asla affetmezdim o zaman

bu durum çok kötü birşey allah göstermesin sevdiklerimin benim yüzünden acı çekmesini istemem böyle birşey başıma gelmedi

Evet ödedi kötülük demiyelimde hata diyelim hatalarımın bedelini benle beraber ailem ödedi