Hindistan'da Kara Mantar Virüsü Katlanarak Yayılıyor!!!

Hindistan’da geçtiğimiz haftalarda çıkan bu virüs korkutucu bir şekilde yayılıyor.Tek tedavisi ise tek gözü çıkarmak!

Ya ne virüsmüs bu arkadaş biri bitmeden biri başlıyor. Bir de bu herkese yayılsın tam olsun. Görmediğimiz bir şey kalmadı.

Bu ne korkunç bir hastalık ve ne korkunç bir tedavi şekli öyle. İki gözü bile alabiliyorlar. Bazı vakalarda da çene kemiğini alıyorlar. Covid-19 den daha beter bir hastalık. İnşallah dünya geneline yayılmaz.

Çok korkunç umarım dünya geneline yayılmaz. Korana bitti bitiyor derken bir yenisini daha kaldıramayız.

Çok ciddi bir salgın. Bu virüs mutasyon geçirdikçe daha tehlikeli bir hal almaya başlıyor. İnşallah en kısa zamanda hepsinden toplu bir şekilde kurtuluruz.

Bunun gerçek olduğuna inanmak bile istemiyorum umarım en kısa zamanda tedavisi bulunur

Bir bu eksikti,inşallah bizlere gelmez.Allah beterinden saklasın.Artık neredeyse hergün yeni bir hastalık çıkmaya başladı…

Son yıllarda bu virüs vakaları iyice dünya genelinde aygınlaşmış. İnşallah çok yayılmadan önüne geçilebilir. daha Türkiye tam olarak koronavirüsten kurtulmamış.

Ya inanmıyorum ya gözü almak ne demek. İnsanlar göremezse nasıl yaşayacak. Ve bu bir kaza yada doğuştan değil virüs yüzünden oluyor. Umarım tedavisi olur ve dünyaya yayılmaz.

ovvv bu baya kötüymüş… göz çıkarmak ne abiii

Virüsün biri bitecek derken başka bir virüs daha çıktı, inşallah bu virüs de dünya genelinde yaygınlık göstermez, kısa zamanda tedavisi bulunurda kontrol altına alırlar.

Hijyen kurallarının olmamasından dolayı bu hale gelmiş olabilirler diye düşünüyorum

yani yayılmaması mümkün değil insanlar dikkat etmiyorlar o yüzden daha da artış olabilir

Tek gözü çıkatmak mı… Umarım dünya geneline yayılmaz cidden sonumuz bu salgın hastalıklardan gelecek gibi duruyor.

aynen ya her turlu kötü hastalık bizleri buluyor.artık insanlar bıkmaya basladi. insallah hayatımız duzene gırer gulucukk

Bakın, bütün salgın hastalıklar genelde nüfus popülasyonu yüksek olan ülkelerde ortaya çıkıyor hiç dikkatinizi çekti mi bu konu?..

Böyle bir virüsün ortaya çıkmasına sebep olan ilk şey ne acaba? Tedavi yöntemi de en az virüsün kendisi kadar korkutucu.

Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Umarım bu sıkıntılı günler tez zamanda geçer ve eski mutlu günlerimize döneriz. Tedbiri elden bırakmamak gerekir.

Bu hastalığın ölüm oranı yüzde 50. Hiç duymadığım bir tedavi yöntemi var ve gerçekten çok ürkütücü.