Hırsızlar İternet Kablolarını Çaldı Öğrenciler Mağdur Oldu

Denizli'de hırsızlar telekom kablolarını direklerin üzerinden çalınca eba üzerinden online ders gören öğrenciler mağdur oldu.

">

Şükür ki hırsızlar yakalandı. Umarım bir daha böyle bir şey olmaz ve insanlar mağdur kalmaz.

yıllardır kablo hırsızlığı oluyor bu ülkede, şu şehirleşmeyi bir türlü gerçekleştiremedik biz arkadaş ne olacak bu işin sonu.

Eskiden bu kadar fazla olmuyordu kablo hırsızlıkları. Neden bu kadar arttı belli değil. bazı özelleştirmeler ve taşeron firmalar da olabilir işin altında genelde.

yani bu kablolar ne kadar mal edecek ki bu kadar insanı mağdur ediyorsunuz. yazık günah yahu. insanların cidden insafı kalmamış.

Ne büyük ayıp ve saygısızlık. O çocuklar bizim geleceğimiz zaten okula gidemiyorlar ve Online derslerde yeteri kadar zorluk çekiyorlar. Birde böyle haklarını ellerinden alan ahlaksızlar çıkıyor. Umarım bir an önce yakalanıp cezalarını çekerler.

Bir o kalmıştı çalınacak. Hem de pandemi döneminde yazıklar olsun artık bir şey diyemiyoru.

pandemi dönemi çok işsiz oldu bunlardan birileri de işte bu hırsızlar götürüp nereye satacaklardı acaba?

Gerçekten insanlar yoksulluktan dolayı başka kimseyi düşünmez oldu. Keşke eskiden olduğu gibi kendimiz haricinde tanımıyor olsak bile başkalarını düşünebilsek.

İnsanlar bu kabloları çalacak kadar düşmüş. Hem öğrenciler mağdur olmuş hemde kendileri rezil olmuş .

hırsızlar artık aştılar kendilerini dünya üzerindeki her şeyi çalmaya çalışıyorlar. acaba bu kablolarda ne kadar kazandılar çok merak ediyorum. bunları yaşamalarına değdi mi yani ?

Çocuklara yazık olmuş.Kabloları ne yapacaksınız Allah aşkına.Son zamanlarda bu kablo hırsızları da çoğalmaya başladı.

Bunu da çalmazsın ya demek isterdim de böyle birinden düşünce beklemek yanlış olacak , yazıklar olsun ya .