Hoşlandığınız veya beğendiğiniz birine nasıl açılırsınız?

Hoşlandığınız veya beğendiğiniz birine nasıl açılırsınız ?

Hoşlansam bile söyleyemem prensibim değil karşı tarafın gelmesini beklerim.

Ilk olarak hareketlerimle belli ederim olumsuz sonuç almadiysam yaklaşırim

once hareketlerimle belli ederim anlarsa anlar anlamazsa sansimi dener direkt soylerim

Yani onunla ilgilendiğimi belirtirim şimdiki ilişkimde de öyle oldu. yakınlık gösterdim ve beni davet etti. fotoğraflar gönderdim mesajlar attım. oda bana yeşil ışık yakmış haberim yok uzun zamandır da devam ediyoruz :slight_smile:

Ondan hoşlandığımı belli ederim. Onun da hal ve hareketlerine bakarım. Ama ilk hamleyi hep karşıdan beklerim.

Bu konularda hic zorlanmam. Direk gider soylerim. Acikca belli ederim.

açık açık söylerim gözlerinin içine bakarak extra özel bi çalışma yapmam dan diye de soylemem tabi arar çay kahve icmeye davet ederim

güzel bir hediye olabilir ben eşimi sevdiğimi hep hediyelerle güzel sözlerle belli ederim.

Hareket ve davranışlarımla belli etmeye çalışırım anlamazsada gider söylerim

Once ortak arkadaslar vasıtası ile ulaşmayı denerim yoksa direk mesaj atar konuşmak istedigimi söylerim.

Ilk baştan muhabbetti başlattım ki samimiyetimiz artsın samimiyet artıkça kızın sana olan sevgisidir katlanarak artıdandır zamanı geldiğinde kendinizi hazır hissettiğinizde acilabilirsiniz

açılan taraf ben olamam karşıdan adım beklerim

Hoşlandığım birisine açılmak için, öncelikle ona kendimi gösterirm. Beni her zaman görmesini sağlarım ki beyninde önce bir yer edineyim. Ondan sonra yavaş yavaş ona açılmaya çalışırım.

Birkaç bakışma ve konuşmadan sonra bir iki defa dışarı çağırırım ve açılırım.

Bende şeytan tüyü var sanırsam. Hoşlandığım kişiyi direkt kendime çekiyorum ve bir şekilde onunda benden hoşlanmasını sağlıyorum. Daha önce aksi olmadı hiç.