İç çamaşırıyla kayak yapıyordu! Buz kırılınca...

">
Hollanda'da bir genç iç çamaşırlarıyla donmuş bir kanalın üzerinde kayak yapıyordu ancak buzun kırılması sonucu suya düşen gence etraftakiler tezahürat ederken sosyal medyada da beğeni topladı. Etraftan birinin yardımıyla sudan çıktı ve herhangi bir sorunu yok.

Gülelim mi ağlayalım mı ne yapalım bilemedim ama adamlar gayet hallerinden memnun.

Çok geçmiş olsun, komik bir haber kendiside halinden memnun gibi gözüküyor neden donmuş kanalın üzerinde kayak yaparsın ki bir de iç çamaşırlarıyla neyse Allah akıl fikir versin, tekrardan geçmiş olsun.

İyi cesaret o şekilde kayması ve sonrasında suya düşmesi. Ölmediğine dua etsin.

Vay be iç çamaşırıyla kayak çok değişik ve zevkli fakat, bu tür sakatlanmalar da meydana gelebiliyor yapacak bir şey yok maalesef…

Bu buzlar kırılacak diye tek korkan benim :grinning: kırılacak diye ben oraya çıkmam bile :grinning: gecmis olsun adama iyice bir üşümüştür birdaha öyle şeyler yapmaz :grinning:

Adamlarda cesaret var :grinning: ama yine de dikkatli olmak gerekir. Fazla cesarette iyi değil.

Aklı evvellik bu olsa gerek nasıl bir kafa yapısı ise maalesef bu hava artistlik yapacaktı ama al aşağı oldu.

Zaten şov peşindeymiş iç çamaşırıyla yaptığına göre, ne diyelim geçmiş olsun ucuz atlatmış gene.

Ne ye takılalım iç çamaşırı ile kayak yapmasına mı buz da yapmasına mı , düşmesine mi ? İnsan neden buz gibi havada iç çamaşırı ile kayak yapar ? Amaç spor olsa,bu tarz giyinmez.Ya kafa iyi , ya da ilgi çekmek şov yapmak peşinde.Allah korumuş ,ucuz atlatmış.Millet neyin derdinde bunlar neyin .Allah akıl fikir versin.

Kayak yapan arkadaşımız halinden memnun gibi görünüyor,yine şanslıymış kırılan buz bir yerinide kesebilirdi.Suda oldukça soğuktur oda ayrı bir tehlike.Bilemiyorumda belkide amacı sosyal medyada beğeni toplamaktı yada keyif için buzda kaydı,beğeni yada keyif ne için olursa olsun amacına ulaşmış.Buzun beni taşıcağını bilsem bende yapmak isterdim :slight_smile:

Adam çok fena olmuştur . Tuhaf bir haber olmuş , ama cesaret isteyen bir durum tabiki de . Tebrikler yani .

İyi olmuş erkeklik yapmasaydı o zaman.
Herkes bi şekil yapma peşinde kardeş.
Bu işler icraat işi, bu kardeş becerememiş ama.
Bir yeri kırılsaydı belki bir daha hiç böyle şeylere kalkışmazdı ama hiçbir şey olmamış.
İnşallah bir daha böyle bir şey yapmaya çalışmaz .

Tamam da kardeşim amacın neydi acaba. Kendisi bilerek böyle bir şey yapmış ve sonucunda da üzülmemiş gibi görünüyor. Pek de diyecek bir şey bulamıyorum.

İnsanların yaşamsal dertleri olmayınca macera ve heyecan arıyorlar tabii herkes biz mi :slight_smile: İyi yapmış, farklı bir şey yapmış, eğlenmiş. Kimseye zararı yok.

yazık o buzun içinde napiyon sen acaba millet para olunca macera arar biz de iki ekmek kazancaz diye iş ararız iste ekonomik gücün insan üstündeki macera arayışı

Allahın delisi seni. Biz bir ekmek almak için saçımızı süpürge edelim şu adamın yaptığına bak hey allahım.

Allah akıl fikir ihsan eylesin sebep ne iç çamaşırınla kayıyorsun ki bide o kadar güvenli bir yer mi orası da paten yapıyorsun

Heyecanlı ve gülümseten adrenalinli bir anı olarak kalır kendisinde. Değişik bir deneyim :joy:

Bu soğukta yapılır bir şey mi. Baya cesaret ister. Zatürre geçirebilir dikkatli olmak lazım soğuk havalarda. Bir şey olmaması iyi bir şey.