İddia: İçeceğe Koronavirüs Hastasının Tükürüğünü Karıştırdı!

Adana’da yaşayan Ramazan Ç. patronunun 215 bin lirasını çaldı adamın içeceğine bir hastaya ait tükürük kattığı iddia edildi

İnsna bunu neden yapar zaten parasını çalmışsın da hastalık bulaştırırak admaı belki öldürüceksin.

Böyle bir haber gerçek değildir herhalde ya. İnanılmaz bir haber olmuş çünkü. Kimsenin kimseye bir saygısı vs. kalmamış

Pes diyorum artık .Kimsenin kimseye saygısız kalmamış gerçekten yazıklar olsun.

şuan için iddia ama ben beklerim şahsen her şeyi yaparlar.

Midem bulanarak okudum haberi sen adamın bütün parasını çal üstüne içeceğine tükür bu kadar ileri gittiğimize inanamıyorum resmen pislikleştik.

Hırsızlığını yapmışsın.Tamam anladım.Ama adamın niye canına kast ediyorsun.Tiksinmeye başladım artık yaşadığım coğrafyadan.Her gün böyle haberler alıyoruz neredeyse.

Yok daha neler ya cidden bu kadar vahim hale geldik mi? Tükürük koymak da nedir. Allah akıl fikir versin inşallah biran önce yakalanır.

allah böyle insanlarda korusun insanlar resmen kötülük için yaşıyor :disappointed:

Tabi bu daha henüz iddia olduğu için umarım yapmamıştır ve yalan söyleniyordur demekten başka elden gelen bişey olamaz.

bir insan bir insana neden bunu yapar.Gerçekten çok kötüleşmiş kalplere sahip kişiler var yazık.

midem bulandı. ne kadar iğrenç bir yaratık. insan düşmanına yapmaz bunu cidden midem bulandı. iyh. ramazan ifşa oldun olum bidaha kim yüzüne bakacak onu düşün baba. iğrenç pisliğin tekisin!

ülkemizin geldiği durum budur evet yazık diyorum halimize .

Böyle bir şeyi hayvan bile yapmaz. O kişinin aklından ne geçiyordu bilinmez… İşte iradeye sahip olmak çok yüce bir şeydir. Çok iyi, dürüst ve ahlaklı bir insan olmaya veya böyle pis bir insan olmaya siz karar veriyorsunuz.

psikopat hadi parayı çaldın tamam bir hata yaptın adamın içeceğine tükürük katmak nedir vicdansız adam. Allah seni ıslah etsin .