İftar davetlerinizi evinizde mi yaparsınız?

İftar davetlerinizi evde mi yoksa restoran vb. gibi mekanlarda mı gerçekleştirirsiniz?

Öbür gün iş yoksa rahat bir zamanda isek cüzdanımızda kabarıksa restorantta orucumuzu açabiliriz…

evet evde kendim hizmet etmek misafirlerime hoşuma gider dışarıda yemeğe karşıyım

evet misafirlerimi genelde evimde ağırlarım dısarda agırlamayı pek uygun bulmuyorum

İftar davetlerimi evde yaparım. Restoranta iftarımı açmam. Belki ayda bir veya iki defa orucumu restorantta açarım.

Evde yaparım eş dost akraba hep beraber açarız . Bereketli huzurlu bir Ramazan ayı geçirmek dileğiyle…

Ev ortamında olması daha güzel oluyor sanki. Daha samimi ve daha içten.

mecburen evde çünkü dışarıya ödeyecek durumumuz yok

Evet ama benim burda kimsem yoj ki kimi çağırayım biraz boynum bukuk yani

fazla masrafa gerek olmadığını düşünüyorum hem bir aile görünümü kazanmak hemde ramazan ayında kaynaşma k için bu tür davetlerin firsat olduğunu düşünüyorum

iftar davetlerini genelde evde yapmaya özen gösterirdim çünkü dışarda ağırlamak bence uygun olmaz kendim yaptığım yemekleri yapar ve ikram ederim

Evimde tabiki daha samimi oluyor daha güzel geçiyor bereketli oluyor.

biz ailecek bütün ramazanda ailecek toplanırız bu yemekleri herkes kendi evinde yapar kendi evinde el emeği hazırlar

Evet evimizde yaparız dedemler,dayımlar,abimler felan toplanırız bir evde hep beraber iftarımızı yaparız.

Evet evimde yapıyorum.İftara davetli misafirlerimi evde ağırlamam daha iyi,en makbul u bu.Emegimi,hizmetimi, hürmetimi kendi evimde göstermek bana büyük bir şeref verir.

Evet biz evde veriyoruz davetimizi

Ev yemegi daha sağlıklı oluyor

Evde yaparız.Evde daha samimi ortam oluyor.Ayda bir kere belki restoranda açarız.

tabi ki de sofranin Ramazan ın tadı öyle çıkar

tabi kide önemli olan yer mekan degil öncelik birlikte olmadadır bence