İki arkadaşın bir kişiden hoşlanması halinde ne yapılması doğrudur?

Çoğu gencin yaşadığı bir durum bu. Arkadaşlıkların sahte olduğu dönemlerde.

Bence ikisi de o kişiyi boşverip eski hallerine dönmeliler. Çünkü o aşk değil sadece bir hoşlantı,gençlik hatasıdır.

İkisi de ondan vazgeçmeli , sonuçta çoğu gençlik hatası ve elinde sonunda ayrılacaklar olan arkadaşlıklarına olucak.

Yakın arkadaşımla yaşadığım bir durum ikimizde birbirimizin hoşlandığını biliyoruz ve aramız da eğlence konusuna dönüşüyor. Fazla zorlayıcı olmamak lazım

Hangi taraf çok severse sevsin bu konu genelde karşı sevilen insanın kimi seçeceğine bağlı.
Bu durumda bir şey yapılmasına gerek yok ya sevilen taraf iki kişiden birini seçer ya da seçmez.

Bu çok büyük bir karar bence bir yanda arkadaşın bir yanda sevdiğin kişi bence bu tercih kızın yapması gerekir ve ikisinde buna saygı duyması gerekir.

Eğer arkadaşım daha önce sevdiği kişiden bana bahsetmiş ve ben buna rağmen o kişiyi sevmeye başlamışsam hislerimden kimseye bahsetmemeyi tercih ederim.

iki arkadaş bir kişiden hoşlanıyorsa bu çok tehlikeli bir durumdur.Arkadaşlık ciddi bir şekilde hasar görebilir fakat yapılması gereken sizin hoşlamadığınızı söylemek ve o kişiden vazgeçmektir

ikisi içinde bu çok büyük bir karar buna hoşlanılan kızın birini seçmesi gerekir.

Eğer çok iyi arkadaşlarsa ikisi de çocuktan vazgeçmeliler. Arkadaşlık ilişkiden daha önemli.

Bence kişi boşverilmelidir arkadaşlığınız çok daha önemli eğer biri o kişiyle çıkarsa diğeri çok kırılır bir kişi için arkadaştan vazgeçilmemelidir

Acaba bu iki arkadaşın bu durumdan haberi var mı? Bile bile devam ediyorlarsa sıkıntı büyük.

ikiside vazgeçmelidir bir arkadaşlık dışarıdan gelen 2 günlük sevgi için bitmemelidir.

Hoşlanmak geçici bir durum o yüzden ikiside o kişiden vazgeçmeli dünyada kaç milyar insan var yahu bula bula aynı kişiyi mi buldular :sweat_smile:

Yol yakınken ikisinde bıraksın zaten hoşlanıyor aşık falan değil ya hiçbir şey arkadaşlarını etkilemesini izin vermemeliler bir erkek için kesinlikle izin vermemeleri lazım.

Yani bu durum biraz yaygın olan bir durum . Ben eğer arkadaşımla aynı kişiden hoşlansaydım o kişiyi boşverirdim ve umursamazdım .Sonuçta bu sadece hoşlantı ve ilerlemez ise unutulur .Eğer bu durumu arkadaşıma söylersem o da kendini kötü hisseder ve duygularını saklayabilir . O yüzden arkadaşımın hoşlandığını bilirsem boşveririm .

Bu durum yaygın olsada bence olmamaSI gereken bir durum. Bence iki kişide geri çekilsin. Boşuna iki yakın arkdaş arasına girmenin bir anlamı yok.

iki kişide aynı kişiyi seviyor sanabilir ama bu hoşlantıdan başka birşey değildir. he ikinci unsur sevilen sevildiginin farkındamı bu noktada önemli ve farkındaysa onun kararı etkili olur. ama en güzeli iki arkadaş karşılıklı konuşup dile getirmelidir bence. arkadaşlıklarının zarar görmemesi açısından konuşulursa daha saglam karar alınır.

İki arkadaş bir kişiden hoşlanıyorsa birinden birine vazgeçmesi gerekir ve gerçek arkadaş ise hoşlantı arkadaşlığın önüne geçemeyecektir.

Ikisinin bir kişiden hoşlanması uygun olmaz iki arkadaştan bir tanesi bu işten vazgeçmesi gerekir, aralarında konuşup anlaşmaları gerekiyor.