İki Kişi Arasında Kalınca Ne Yapılmalıdır?

Genellikle hep iki kişi arasında kalıyorum ve bunun için neler yapmalıyım ?

İki kişi arasında kalınca en çok hangisini seviyorsan hangisi en çok seni seviyorsa onu seçmelisin.

Eğer iki kişiye de yakınsanız onlarla tek tek konuşmalısın her iki kişiye de tartışmada gördüğünüz hatalı davranışları ve fikirlerinizi söyleyebiliriniz.

İki kişi arasında kalınınca her zaman ikinci kişi seçilmelidir. Birinci kişiyi gerçekten sevdiyseniz ikinci kişi hayatınıza girmezdi.

İki kişi arasında kalınca aslında yapılması gereken en doğru şey ikisine de yol vermek ve ilişkilerimizi kesmektir

Yani bu konudan konuya farklılık gösterir ama illa bir seçim yapmana gerek yoktur gereken şeyleri gereken kişiye söyleyebilirsin. Gerekiyorsa bu tarz durumlardan ötürü arada kalmak istemediğini de söylersin.

Ben genellikle seçim yaptıran kişiden vazgeçerim.Sonuçta o seçim yaptırıyor neden böyle bi seçime gideyim ki :slight_smile:

İki kişi arasında kalıyorsanız burada cevap bellidir aslında ikisiyle bir ilişkiye başlamamanız gerekir. Gerçekten sizin için doğru kişi karşınıza çıksaydı zaten gözünüz başkasını görmezdi.

iki kişi arasında kalıyorsan hiçbirini seçme çünkü arasında kalabileceğin biri varsa ikisini de gerçekten sevmiyorsundur. ayrıca seçtiğin kişiden bir süre sonra sıkılıp keşke diğerini seçseydim diye pişman olabilirsin.

İki kişi arasında kalınca kesinlikle doğru olanı ve adil davranmalısın.Birini memnun edeyim derken aslında kötülük yapmış olursun.Dahası vicdan azabı her geçen gün seni tüketir.Daha sıkıntılı durum, savunduğun yada yanında olduğun kişi bunu aleyhinde kullanmaya başlarsın.Belki kısa vadede sıkıntı yaşarsın ama uzun vadede daha karlı çıkarsın.

İkinci bir ihtimali düşünüyorsan eğer birinci ilişkin zaten çatırdamaya başlamış demektir. O yüzden 1. ilişki çok sağlam olmayacaktır.

İkinci kişi devreye giriyorsa zaten 1. Kişiye bir dönüp bakmak gerekir bence.

Kimle daha mutlu olduğunu çözmen lazım kimle daha mutlu huzurlu hissediyorsan o kişiyle devam et.

İki kişi arasında kaldığın zaman senin için en doğrusu kim olacaksa ve sen hangisiyle doğru olacağını düşünüyorsan onu seçmelisin. Bir anlık hevesle seçtiğinde sonrası için hem kendi hem de seçtiğin kişi için doğru olacağını düşünmüyorum. Sonrasını düşünerek hareket etmek bu seçim için sana daha çok fayda sağlar.

Hangisinin sana daha çok değer verdiğini bi göz önünde bulundur. Umursayan, cidden en kötü zamanında yanında olan, seni seven ve saygı gösteren kişiyi seçmen senin için daha iyi olur. Umursamaz biri olursa sana değer verdiğini zaten hissedemezsin. Diğer kişiyle ise aranızdaki bağ kopmadığı sürece hem mutlu olursun hem de birbirinize karşı şevkat ve sevginiz gün geçtikçe artar. Bi güvene de bakman gerek eğer güven vermiyorsa da bir anlamı yoktur. Güven ilişkide olmadığı sürece o ilişki zaten çok yürümez. İyi günler.