İkili ilişkilerde kurulması gereken en önemli denge nedir?

İkili ilişkilerde kurulması gereken en önemli denge nedir?

Güvendir bir birine karşılıklı güven ve yalan olmadan karşılık aşk. Aşk bitmediği sürece ilişki devam eder.

İkili ilişkilerde kurulması gereken en önemli şey güvendir. Güvenin olmadığı ilişki ne kadar severseniz sevin yürümez. Güven yoksa sadakat, sevgi, aşk adına ne derseniz diyin olmaz. Güvenmediğin birine aşkı geçtim arkadaşlık bile yürümez. Güven çok önemli.

İkili ilişkilerde kurulması gereken en önemli temel şey bence aradaki güven bağını çok iyi oluşturmak gerekiyor ki ilişkinin ilerleyen zamanlarda daha sağlıklı ve güven duygusu oluşmuş olması için.

Mutlaka ki kurulması gereken en önemli denge GÜVENdir aksini düşünen yoktur. Ama birde karşılıklı konuşabilmek önemli saygılı olmak bunlar olması gerekir

İlişkide öncelikle taraflar birbirine güvenmelidir. Daha sonra, karşılıklı sevgi ve saygı dengesi iyi ayarlanmalıdır. Son olarak özel alana müdahale hususu dengeli bir şekilde yapılmalıdır.

Güven mutlak olmalı temel bu yönde olmalı 2. Sırada gelen saygı olmalı birbirlerine ve ailelere karşı saygı olmalı bu ikisini düşünüyorum mutlaka olması gereken

İlişkilerde kurulması gereken önemli dengeler saygı,sadakat,sevgi dir. Bu 3 ü olduktan sonra her sorun çözülebilir her yanlış anlaşılmanın önüne geçilebilir.

İkili ilişkilerde saygı yoksa o ilişki direk uçuruma yuvarlanır.Birde en önemlisi 3.kişinin olaya müdahil olması.Şimdi ki ilişkilerin çoğu kısa oluyor çünkü bu devirde doğru insanı bulmak zor.

Saygı kurulmalıdır. Karşılıklı birbirini dinlemeli ve sorunları çözüm odaklı olmalıyız. Aranıza kimseyi sokmamalısınız. İlişki iki kişiliktir. Kalp ile mantık aynı anda çalışmalı. Ne kör aptal aşık olmalı ne de kuralcı hep hesap yapan bir aşık olmalıyız.

Öncelikle o kişiye kalpten güvenmeleri. Daha sonra dürüstlük geliyor ve seni aldatmiyacagina inanmam ve güvenmek geliyor. Yalanı fln olmaması da gerekir.