İleride çocuğunuzu hangi spor dalına yönlendirmek istersiniz?

İleride çocuğunuzun belli bir sporla ilgilenmesini ister misiniz? Bu spor dalı hangisi olabilir?

Evet çok isterim. Tenis olabilir jimnastik olabilir. Şimdiden araştırmalara başladım kaç yaşında yapılır diye.

kickbox dalina bence yakışır oğluma

Bana kalırsa futbool eger kız olursa onu annesi karar verri aslanda hangi dalı şeçerse seçsin yeter ki mutlu

Masa tenisi tabikide bende çok severim ayrıca masa tenisini.

açıkçası zorlayıcı bir ebeveyn olma düşüncemiz yok doğruda bulmuyorum ama çocuğumu mutlaka bir dövüş kursuna yazidiricam ortalık o kadar kötü ki kendini korumayı öğrenmeli

Basketbol yada voleybola uğraşmasın isterdin çünkü bizim ailede en uzun boylu 175 boyunda bu tür sporlar boy uzatığı için bu sporları tercih etmelerini isterdim

kizim karete yapsin isterim ben hep karete kursuna gitmek istedim ama imkanlar el veredi kizimi karete kursuna kaydedicem ins

Tabikide futbol dalı.Onun futbolda kupa kazanmasını görmek en istediğim bir olay.Futbol dalında olsa çok güzel olurdu.

ben atletizm istiyorum ama eşim güreş istiyor

Voleybol futbol ginj bide basketbola yönlendirmek isterdim çocuğumu

Yüzme sporuna yönlendirmek isterim.Ek olarak belirli yaşa gelince hafiften vücut geliştirmeye başlatırım.

Boks yapsın çocuğum. Kendini korumayı bilsin.

Çocuğumun vücut geliştirme sporu ile uğraşmasını isterim. Tabii ki karar ona bağlıdır. Sporun her branşı güzeldir. O zaman geldiğinde düşüneceğiz artık bu konuyu :slight_smile:

Futbolcu olsun hayatını yaşasın en iyi para onda ama tabi kesin yetenek varsa yoksa çok zor olunuyor ama hayatı kurtulur müthiş bi para akışı var günümüz futbolunda bakın arda turana çoğu iş adamından zengin şuan :slight_smile:

Tabi ki kendi istediği spor dalı önceliğim. Ama ben yüzme ve uzak doğu sporları alanında yönlendireceğim.

bence basketbol daha iyi olur hem boyu uzar hemde saglikli gelişir

Savunma sporlarına yönlendirirdim hem sağlıkları için hem geleceğe yatırım hem de ileride kendilerini koruyabilmeleri için kesinlikle savunma sporunu tercih ederdim.

galiba voleybol . kendim de uğraştığım bir spor dalı olduğundan ve de inanılmaz derecede stres atma da yardımcı oluyor .

Ben gelişimine fayda sağlayacak spor dallarına yazılmasını isterim boy uzaması için basketbol olabilir futbol da olabilir tabi kendisi ne isterse genellikle erkek çocuklar maç olarak yönelir spor dalına.