İlgisizleşen erkeğin ilgisini kazanmak için ne yapılmalı?

birden ilgisizleşen erkek için ne yapmak gerekir?

Birden ilgisini çekmesi sıkıldığı anlamına gelebilir ona yapacak bir şey yoktur. Ama başka bir şekilde ilgisi gitmiş ise sorarak nasıl düzelteceğini öğrenebilirsin.

Birden ilgisizleşiyorsa sıkılmıştır, belki başka biri dikkatini çekiyordur. Bence ilgi beklememek ,ilgi vermedi için uğraşmamak gerekir. Uğraştıkça sıkılıp daha da geri çekilecek çünkü. Akışına bırakmak en iyisi.

Belki birlikte yapmaktan hoşlandığınız aktiviteleri daha sık yaparsanız eski ilişkinizin heyecanına ulaşabilirsiniz.

Neden biz kızlar bir şeyler yapalım ki. İlgisiz davranıyorsa ben de ona aynı şekilde davranırım.

Hiçbir şey.

Sürekli birisinin ilgisini kazanmak için çabalamak çok yorucu olur.

İlgisi azalan bir kişiyi özgür bırakmak en iyisi.

Eğer çok baskı kurup yada çok sıkıyorsan arama mesaj falan biraz sınırlandırmalı.

Diğer tarafta ilgiyi kesmeli sonuçta kimse 17,18 yaşında ergen değil, sorunu varsa anlatır çözülür. neye canı sıkkınsa söylesin ona göre diğer tarafta yardımcı olsun ama hiç bir sebep yokken ilgisiz davranıyorsa engelle gitsin. sebep yokken ilgisiz oluyorsa demek ki konuşmak istemiyor ama konuşmak istemediğini söylemek yerine ilgisiz davranıyor. Engel at ugraşma

Herşeyi zamana bırakmalıdır.Böyle durumda gerçekten seviyorsa, hatasını anlayıp geri dönecektir.

İlgisizleşen erkeğin birçok sebebi olabilir. Önce sebebi bilmek gerekir. Bir sıkıntısı olabilir. Kendini yetersiz hissediyor olabilir. Bunun dışında size olan sevgisi azalmış ya da sizi yedek görüyor olabilir. Bu kişiler için yapabileceğiniz şey onları rahat bırakmaktır. Bırakın kendi haline. Eğer sizi gerçekten seviyorsa gittiğinizi fark eder. Mücadele eder. Eğer yapmıyorsa da sizi sevmeyen birini hayatınızdan çıkartmış olursunuz

Birlikte güzel anılar yaşanmalı ve çiftler birbirine destek olmamalılar. İlgisi bitmişse zaten gider ama ilişki devam ediyorsa bir umut vardır. İlgiyi canlandırmak gerekir. Her iki taraf içinde geçerlidir.

bence biraz zamana bırakmalı daha sonra onun hoşuna gidecek şeyler yapılabilir.

Terk et

İlgisizleşen erkek sizi büyük ihtimalle artık sevmiyordur. Soğumuştur, uzaklaşmak istiyordur. Başka birinden hoşanmaya başlamıştır. İlgisini kazanmaya çalışmayın ilişkinize ara verin. Çünkü siz çabaladıkça sizden daha da bakacaktır sonunda saygısını da yitirir. Zamana bırakın. Çaba harcamayın.

Öncelikle oturup konuşulmalıdır, sorunların ne olduğu bulunmalı çözülmelidir eğer artık birşeyler olmuyorsa ilişki bitirilmelidir.

Bence insan birisi için kendinden ödün vermemeli büyük ihtimalle sorun ondadır ztn

İlgisizleşen bir insanin ilgisini kazanmanın tek yolu ilgisizce davranmak diye düşünüyorum .

İlgisini kaybeden kişiye karşı aynı seyleri yapmak lazım ki ne oldu niye ilgilenmiyor benimle deyip o ilgilenmeye başlar.

Özel bir çabaya gerek yoktur Kaybettiyse sende ilgilenmezsin dengeli olur

ilgisi kazanılmaya çalışılmamalı alakası kesilen şeyle alaka kesilir