İlişkide en büyük sorumluluk hangi tarafındır?

ilişkide en büyük sorumluluk kıza mı erkeğe mi düşer?

ilişkide yük hem erkeği hem de kızın omuzlarındadır ve eşittir ne yani cinsiyete göre ilişkide ağırlık değişiyomu.

Hepimiz biliyoruz ilişkilerde en büyük sorumluluk erkeklere düşer. Fakat Kadınlar da yardımcı olabilir ve onların yükünü hafifletebilir yardımcı olabilir ama genellikle ağır yük Erkeklerindir.

Böyle bir ayrım yapmak gereksiz, ilişkide iki kişi olduğuna göre sorumluluk ikiye eşit bir şekilde bölünür en azından ideal ilişkilerde böyle olmalıdır.

bence ilişki içersin de bulunan her 2 insanında sorumluuljkları vardıır yani ikisi de sorumludur birbirlerinden ilişkilerinden. kadın erkek diye bir ayrım yapılmaz bence.

Eşittir sonuçta ilişkiyi iki kişi yaşıyorsan sorumlulukta iki kişinin olmalı.

İki taraf sorumlulukları ortak olarak üstlenirler. Dolayısıyla sorumluluğun bir tarafa kalması söz konusu olmaz.

İlişkilerde tek bir tarafa sorumluluk yüklemek biraz yanlış olur açıkçası ama erkek yapı ve toplumda edinilen konuma göre daha çok sorumluluk alır. Aile içinde ise yönetme kadının sorumluluğunda.

İlişkide en büyük sorumluluk diye bir şey yoktur. Herkesin sorumluluk alması gerekmektedir. Eğer bir insan daha fazla sorumluluk alıyorsa o ilişkide diğeri hiçbir şey yapmıyor demektir. Bu yüzden ne yapılması gerekiyorsa her zaman birlikte yapılmalı eğer olumsuz bir durum varken diğerinin bir şekilde daha fazla sorumluluk alması gerekirse bu her iki taraf içinde olabilir işte o zaman diğeri daha fazla sorumluluk olabilir. Ama bu kız veya erkek fark etmez. Ne olursa olsun her zaman birlikte hareket etmeleri gerekmektedir.

Bu sorumluluk her zaman değişkenlik gösterebilir ama çiftler bunu aralarında eşit bölmeye çalışarak halledebilirler.

İlişkide en büyük sorumluluk iki tarafta da vardır. İlişkiyi yürüten şey iki insanın aynı düşünceyi düşünüp aynı şeylere karar vermesidir.

Bir ilişkide bir tarafa sorumluluk yüklenmez ve bu yüzden bir ilişkide ki tüm sorunlar ortak olarak çözülmesi en doğrusudur.

2 tarafında kendine özgü sorumlulukları vardır.

İki taraftada aynı sorumluluklar vardır. Her iki tarafta özen göstermeli sadakat duygusuyla hareket etmeli. Birbirini düşünmeli. Saygılı hareket etmelidir.

İlişkide her iki tarafta sorumludur.Tek taraflı asla değildir.Bir çözüm bulunacaksa beraber karar alınmalıdır.

aslında sorumluluk ilişkide ikisininde büyük sorumluluğudur. Bir ayrim yapmak doğru olmaz. Kişilerin ikisininde yeri geldiğinde sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekmektedir.

iki tarafında sorumluluğu vardır.Herkes sorumluluğunu bilmeli ve ona göre hareket etmelidir.

Bence iki tarafında sorumlulukları eşittir. Evliyseniz biraz daha kadının üzerinde sorumluluk ama sevgiliyseniz bence eşittir.

Her ikisininde biri çalışır diğeride ev işi yapar kadın çocuklara bakar

Bence iki tarafında sorumluluğu eşittir.Herkes neyden sorumluysa onu yerine getirmelidir.