İlişkide en önemli 3 şey nedir?

Sizce bir ilişkide en önemli 3 şey nedir ve neden ?

Sadakat, sevgi ve saygıdır. Bu üçlü olmadıktan sonra ne duygusal anlamda ne de düz bir ilişki yaşanabilir.

İlişkide en önemli üç şey diye sıralamak ne kadar doğru emin olamadım. Çünkü bu değişir. Bir ilişkide kişiler birbirine güvenmiyorsa en önemli şey güvendir. Ama güvenip birbirlerini sevmiyorlarsa kesinlikle sevgidir. Yani değişebilir…

1: Saygı 2: Sevgi 3: Sadakat Bu saydıklarım arasında en önemli olan şey saygıdır saygının olmadığı yerde ilişkide sürekli sorunlar doğacaktır.

İlişkide en önemli şey bana göre sevgi, güven ve saygıdır. İlişkinin yürümesi için bunlar şart bence.

sevgi saygı ve güven bence bu 3 etken olmazsa olmazıdır ilişkinin.

İlişkide en önemli olan 3 şey Sevgi, Güven, Saygı’dır. Dürüstlük de çok önemlidir. Sevgi olmadan ilişki yürümez, saygı da ilişkinin olmazsa olmazıdır, Güven olmadan da ilişki yürümez güvensiz ilişki olmaz.

1- sadakat
2-saygı
3-sevgi benim için saygı çok önemlidir tabi diğer maddeler de önemlidir ama bir insanın bir insana saygısı yoksa ondan ne sevgi bekleyebilirsin ne de sadakat.

Güven, sevgi, saygı. Bu üçü olmazsa ortada ilişki diye bir şey de olmaz diye düşünüyorum.

Saygı sevgi ve doğruluk bu üçü olmadan kesinlikle ilişki sağlıklı bir şekilde yürümez.

Arkadaşlar yukarıda yazmışlar ben de onlara katılıyorum ilişkide en önemli üç şey; sadakat, sevgi ve saygı.

Saygı,güven ve cinsellik olmazsa olmazdır.Bu üçlü arasında en önemli unsur saygıdır saygı olmadan ilişki kurulamaz .

güven,aşk.mutluluk üç faktör çok önemlidir bir ilişkide bir ilişkide güven yoksa hep yalan söylenir aşk olmazsa ilişki yürümez mutluluk olmazsa ayrılık başlar.

Herkesin bu konuda ki fikri aynı olmayabilir. Benim için

• Güven
  • Saygı
  • Sadakat
  • Bunlar önce gelir çünkü bunlar olmadan sevgi eylemi gerçekleşmiyor.

3 cevap ile sınırlı kalmam gerekiyorsa;Sevgi,saygı,sadakat.Bir ilişkide bunlar yoksa o ilişki ya çıkar ilişkisine dönüşür yada fazla uzun ömürlü olamaz.

1- Önem vermesem de kabul etmek gerekir ki en önemlisi “Para”.
    2- Maddi - manevi - duygusal yönlerden “Karşılıklı tatmin”.
    3- Saygı.
    Güven, sadakat yukardaki üçlüye göre oluşan şeylerdir. Karşısındaki kişiyi her yönden mutlu eden birine kolay kolay ihanete uğramaz.

@bengieroglu#990443 çok haklısın

Bir ilişkide dürüstlük , saygı , sevgi olmalıdır bence.Cünkü bunlar olmazsa bu ilişki yürümez.

@bengieroglu#990443 çok haklısın

ilişkide sadakat önemlidir fedakarlık önemli ve en önemlisi ise ai sevgi saygıdır sıradan bir ilişki bile olsa sevgi saygı önemlidir…