İlişkide insanlar en çok neye önem vermeli?

İnsanlar ilişkilerinde neye daha çok önem vermeliler?

Herkese göre değişebilir ama sadakat çok önemli bence.

Kişi bazlı farklılıklar göstersede ilk başta karşısındaki insanın iyi birisi olmasını ister. Ruh ve bedenen anlaşabileceği kişileri isterler.

Ilişkilerde insanlar en çok önem verdikleri nokta genellikle kişiye göre farklı olsa da; herkes karşındaki kişinin güvenilir olmasını ister.
Ilişkilerde İnsanların en önem verdiği kriterler;

 • Sadakat, Güven, Karşılıklı sevgi, dürüstlük, anlayış, Bunlar ilişkilerde en önemli kriterlerdendir.
 • ilk olarak karşıdakine saygı duyulması lazım.İkinci olarak özel hayatına çok fazla müdahale edilmemeli.Yani mesela sosyal medya hesaplarının şifrelerini eğer birbirlerine veriyorlarsa o kişinin takipte bulunduğu insanlara bakılmamalı.Tam olarak demek istediğimi anlatamamış olabilirim ama anlayan anladı.Üçüncü olarak dürüst olunmalı.En ufak yalan bile bir 5, 6 yıllık bir ilişkiyi mahvedebilir.Dördüncü olarak ortak aktiviteler belirlenmeli sonuçta herkesin hobileri tamamen aynı olamaz.Beşinci olarak da her yeni tavırla karşı karşıya kaldığımızda küsmemeli ve trip atmamalıyız.Yani demek istediğim partnerler birbirlerini alttan almalı.

  Kişiden kişiye farklılık gösterse de saygı, sevgi, sadakat, dürüstlük... Bunların hepsi çok önemlidir.

  Bence bir insana güvenebilmek, sevgi ve saygının her zaman olması. Karşı tarafın da yalan söylememesi.

  Bence en çok sevgi ve sadakat. Zaten bunların toplamı da saygı ediyor. Birbirine saygı duymayan çiftlerin ilişkileri kısa ömürlü olur.

  İlişkide insanlar en çok neye önem vermeli?

  Bence ilişkide insanlar en çok sevgi, saygı, sadakat, anlayış, güven, huzur ve mutluluk gibi şeylere önem vermelidir.

  Güven , sevgi , saygı , fedakarlık , ve uyumluluk.

  İlişkilerde en çok saygı kavramına önem verilmesi gerektiğini düşünüyorum . Saygı olduğu zaman diğer sorunların üstesinden kolaylıkla gelinebilir .

  ilişki de en çok bana göre saygı saygı olmasa sevgide olmaz ve aç gözlü müsrif olmaması bunlar önemli

  İlişikide önemli olan belli başlı şeyler vardır. Bence en önemli olan güven, güven olmazsa diğer sorunlar açığa çıkar.


  Duygusallık
  Kıskançlık
  Dış güzellik
  İç güzellik
  Ev bark
  İş

  Bence güven ve anlayış. Güvensiz bir ilişki zaten yürümez. Kişi anlayışsız olduğunda da sevginin bir süre sonra biteceğini düşünüyorum. Herkes anlaşılmak ve saygı görmek ister. Bazı ilişkilerde hiç anlamadan, dinlemeden tartışıp kalp kırmalar oluyor. Bu da ilişkinin kısa süre içinde bitmesine sebep oluyor.

  Herkesin kendine göre geçerli sebepleri vardır ama bence sorgusuz sualsiz güven derim. Birine güvenirsen ona sadıkta alırsın onu seversinde ve aklın baska seylerle mesgul olmaz

  Dürüstlük , sevgi ve saygı. Bunlar olduğu sürece güvende olur. Karşınızdaki kişiyi insan olduğu için sevmeli ona saygı duymalısınız ve ona karşı dürüst olmalısınız. Bunlar sağlanırsa her şeyin üstesinden gelinir.

  Kişiler birbirlerine karşı şeffaf olmalılardır. Dürüstlük en büyük kuraldır. Güven duygusu bir ilişkin olmazsa olmazıdır. Güven üzerine oturtulmayan İlişkiler sağlam bir temel atmadıkları için eryada geç biteceklerdir. Karşınızdaki insanın merhameti çok önemlidir. Sevgi saygı bunlarda tabii ki çok önemli ama merhamet çok daha önde gelir.

  İlişki canlı yaşamı ile başlar sadece insanlara yüklersek bu terimi ilk önce kendimizden başlamamız gerek nekadar çaba harcıyoruz ve bunun ikizi sedakat bunları karşımızdaki kişilere ne derecede hisetirebiliyoruz önce burdan başlamamız gerekir hiç kimse saygı güven sedakat görmeden karşısındakine aynı şeyler göstermez ilişkiyi ayna misali düşünmemiz gerekir aynaya nasıl bakarsak oda bize öyle karşılık verir

  Mali açıdan bireylerin bedelini ödemek ve onlara sahip olmaktır. Bunu yararlı ve gereksiz olmak üzere iki maddede ele alalım. Örneğin, evde ve dışarıda eğitim sağlık gruplarının maliyeti kesinlikle size geri dönüyor. Görünüşe göre, ama eğlence açısından beynin gevşemesinden başka bir şey yapmıyor. Gerekli, ancak iyi ayarlanması gerekiyor, maalesef bu yazıda yer alıyor.